Jakou hračku koupit dítěti?

zobrazeno 433×

Vloženo: 2. 6. 2016 10.15

Levnou a jedovatou nebo kvalitní a zdraví neškodnou?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 17. 11. 2022, 8.44

Není to taky trochu o penězích? Jako samozřejmě já bych taky chtěla malému koupit co nejkvalitnější hračky. Ale ne na všechno jsou peníze. Na druhou stranu je tu třeba půjčka 10 000 Kč od https://epujcka.cz/pujcka-10-000-kc/ ale říkám si, že to na vybavení pro děti fakt nepotřebuji. Navíc máme hodnou babičku, která nás docela pravidelně zásobuje. Nicméně než se sem nahrnou moralistky – neznamená to, že kupuji nekvalitní hračky. Prostě raději nekupuji žádné.

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2018, 6.42

Teď už žádné, máme jich mraky

Mygara

Mygara, 27. 2. 2017, 11.25

někdy je opravdu problém vybrat správně

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 7.56

to je detektivka, koupit kvalitní hračku. člověk dělá vše s nejlepším úmyslem, ale stejně se někdy sekne, bohužel

nicky, 22. 6. 2016, 12.37

Já mám super zkušenost s Pěnovými-hračkami. Materiál se oproti asijským nedrolí ani netrhá (natož že by smrděl!!) a když se zašpiní, jednoduše je šupnu do pračky a nic neřeším... Jsou sice o malinko dražší, ale věřím že vydrží i pro dalšího prcka...

dáša, 4. 6. 2016, 14.55

Kupovat v Dráčiku a Pompu není žádná záruka. Teta odtamtud koupila pěnové puzzle pro našeho syna a smrděly. Koupili jsme jiné. Pak někde v testech vyšly jako pěkný hnus, nevhodný pro mimina. Myslím, že tyhle obchody to také nijak extra nekontrolují. A dá se tam najít šmejd stejně jako na tržnici. Tím neříkám, že podporuju tržnici. My se snažíme nakupovat hlavně od českých výrobců, mívají kvalitní hračky a podpořím je raději než Čínu..

Jarka mmm, 3. 6. 2016, 3.07

Vybírala jsem stejnym zpusobem...Mimochodem docela se děsím smradu hraček od vietnamců,divím se,že to vubec nekdo kupuje. To bych raději koupila třeba dvě hračky za rok. Stejně děti tolik hraček nepotřebují. Pro ně je hračka skoro všechno .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 6. 2016, 21.23

já často objednávám z feeda a jen od známých prodejců

Minnie, 2. 6. 2016, 17.09

Kupuju pouze v kamenných hračkářství jako Pompo, Dráčik nebo v obchodech přímo pro miminka a batolata.

Katka

Katka, 2. 6. 2016, 14.16

My už máme větší děti a kupujeme jim, co chtějí ;o) U mimin jsem se vyhýbala hračkám ze stánků a spoléhala na nadnárodní firmy typu Fisher price.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů