jak skloubit rodinu a pořádek

zobrazeno 173×

Vloženo: 8. 4. 2016 21.21

jak to chodí u pauků

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Evanessa, 29. 7. 2018, 19.32

nekdy to jde prfektně a jindy hůř, ale pokaždé to nějak dopadne

Žofinka

Žofinka, 16. 5. 2018, 8.34

Tak toto jsem já nedávala

Mygara

Mygara, 28. 2. 2017, 18.22

tak to já vytřít s dětma nestíhám ani omylem

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 17.06

tak to já razím heslo špína v bytě, zdravé dítě když vytírám tak on vytírá se mnou, ale svýma kolenama, takže na to opravdu nemám

Kamila Pecharová, 11. 7. 2016, 17.17

Ano, jde to.. S jedním dítětem určitě, se dvěma malými je to o dost horší! Ale také sem tam něco uklidíme (starší syn 2,5 roku pomáhá ) ale jak se tu píše, nejlepší je, když si obě děti, nebo alespoň jedno někdo na chvíli vezme pryč.. To se to uklízí nebo uklízím večer nebo při jejich poledním spánku.. Možná bych uvítala reakci maminky která má stejně staré děti jako já, jak se jí daří uklízet

dáša, 9. 4. 2016, 15.10

Haha, mám docela ráda ten citát, o tom, že uklízet s dětmi je jako čistit si zuby a přitom jíst makovou buchtu. Nemám už miminko, mám většího syna. Snažím se uklízet tak nějak průběžně, ale prostě nejlíp uklizeno je, když někam jedou třeba s tátou.

dasza, 9. 4. 2016, 15.06

A ja reknu uklizet a ukluzi deti;)maj to rozdelene.dcera utira prach.syn vysava spolecne vytiraj;)

Katka

Katka, 9. 4. 2016, 10.38

A už vám někdo říkal, že dítě by u vysávání a utírání prachu být nemělo, že to vdechuje? ;o)) Já myslím, že nejlepší je takový kompromis. Prostě se o pořádek snažit, průběžně, ale zase se nestresovat, že mi zůstal jeden hrníček na lince a není to na 100%. Uklízím až s většími dětmi, s těmi prťaty jsem měla úplně jiné priority a taky té energie nebylo nazbyt. Taky ty mimina neudělaly tolik nepořádku, jako ty větší ;o)

Minnie, 9. 4. 2016, 8.44

Tak to já radši vypakuju holky s přítelem ven a uklízím najednou a v klidu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů