Jak jsem se stala hrdou maminkou :)

zobrazeno 502×

Vloženo: 6. 6. 2016 20.18

Verunčin příchod na svět :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2018, 22.01

Miminko určitě vše tisíckrát vynahradilo

Mygara

Mygara, 27. 2. 2017, 10.49

hlavní je ten výsledek v podobě krásné holčičky

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 8.37

to je pravda, porod rychlý, ale po porodu nic moc. A určitě jste si nemohla dlouho normálně sednout

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 8. 6. 2016, 9.11

Jako by to bylo včera

ppetaa27, 8. 6. 2016, 7.39

Juu, me taky rodil dr. Preslitskyi vyborny doktor ale jak tak koukam, tak to asi delaji stejne. Me se taky pan doktor zeptal, jestli jsem se vyspala stejne tak mi tlacilo na bricho, ale myslim, ze bez toho bych ani neporodila a ocistky mi taky vytlacovali. A musim s Vami souhlasit, bylo to dost neprijemny sila me taky ta mlada doktorka, nejspis myslime tu stejnou, ale nemuzu si stezovat. V pohode jsem si u toho povidala a pritelem. Nic jsem necitila. Snad budete priste spokojenejsi

ladyveru, 8. 6. 2016, 19.22

Jéé kéž by Dr.Preslitskyi měl celou směnu, s námi byl pouze do dvanácit poté přišel Dr.Kocka... No příště jestli teda nějaké bude, tak buď pojedu do UO kde je Dr.Skalický

ppetaa27, 8. 6. 2016, 19.26

Ja na nej mam stesti a kdykoliv jsem tam sla, tak tam byl spis jsem si rikala, jestli ma taky nekdy volno na Dr. Kocku neslycham nic moc dobryho

Minnie, 7. 6. 2016, 12.05

No teda, užila jste si dost hlavně po porodu jinak tomu mačkání břicha se divím, mě ho zmáčkla PA jen jednou u druhého porodu jestli nemám sraženinu a to jsem myslela že jí plácnu ale doktorům jsme plně důvěřovali. A taky se přimlouvám za partnera u porodu

dáša, 6. 6. 2016, 23.30

Ježiš ty všechny procedury a mačkání břicha.. Takhle si pěkný zážitek z porodu nepředstavuju.

Katka

Katka, 6. 6. 2016, 22.35

Taky jsem nějak nepochopila, proč z vás vymačkávala očistky, na to má tělo přece 6 týdnů, aby se jich zbavilo, ne? Já se vás ale oproti Dáše zastanu ;o) Také jsem si ještě donedávna myslela, že můj první porod za pomoci Kristelovy exprese byl bezva, ale když jsem zjistila, že je to od 50. let zakázaný chvat a že moc nechybělo a mohla mi prasknout děloha, už si to nemyslím. Stejně tak o několik let později vím, že "bonding" tak jak v nemocnicích probíhá nemá se skutečným bondingem skoro nic společného. No po bitvě každý generál ;o)

dáša, 6. 6. 2016, 23.34

Ha Katko! A já jím nejsem po bitvě. zajímám se o přirozený porod už dlouho a tohle bych u svého porodu prostě nedovolila. Ladyveru: já to nemyslím nijak zle, narození dítěte je vždy krásná věc, která dokáže vymazat veškeré nepříjemné zážitky..já jen kroutím hlavou nad naším porodnictvím..

ladyveru, 6. 6. 2016, 23.54

Přesně tak jak říkáte, jsem ráda, že jsem si toto sepsala a teď si to znovu připomněla protože se to opravdu rychle zapomíná. Ale ten obrázek a tu nejšťastnější chvilku nikdy nezapomenu a kdyby to šlo, prošla bych si tím klidně znovu

Katka

Katka, 7. 6. 2016, 7.35

Já si donedávna myslela, že pravý porod je ten vleže v nemocnici za mohutné asistence lékařů. Poprvé jsem rodila před 9 lety a to se na čt1 o přirozeném porodu ještě nemluvilo.

dáša, 7. 6. 2016, 9.38

Tak já jsem sama od sebe nechtěla žádné zásahy, pak jsem začala zjišťovat konkrétně. Navíc mam stejně naladěného manžela.

Katka

Katka, 7. 6. 2016, 10.33

Nejhorší je, že já jsem netušila, že to jde i bez zásahů...No je vidět, jak jsme my ženy zmanipulované a neinformované, některé, ale bude nás čím dál míň a moje dcera už snad bude rodit nějak lidsky, bez infuzí, bez diktátu dýcháni apod.

dáša, 6. 6. 2016, 22.14

Ježiš ty všechny procedury a mačkání břicha.. Takhle si pěkný zážitek z porodu nepředstavuju.

ladyveru, 6. 6. 2016, 22.32

Teď když si to vezmu zpětně tak bych spoustu věcí také udělala jinak, ale byla jsem jak Alenka v říši divů ... O tom, že mi sestřička zmáčkla na břicho jsem ani nevěděla, ale kdyby tak neučinila bylo by to mnohem delší a možná by to skončilo i císařem protože ty kontrakce už opravdu ustávaly. A i když Vám to možná nepřijde pro mě to byl nejkrásnější okamžik v mém životě, vidět poprvé svoji dceru

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů