Holčička nebo chlapeček? :)

zobrazeno 187×

Vloženo: 21. 12. 2015 5.42

....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 17. 5. 2018, 13.17

Tak ale kočárek jste vybraný už měli

Mygara

Mygara, 2. 3. 2017, 13.54

rozhodli za vás, že to zkrátka vědět budete

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 8.11

tak to je dobré my to vědět taky nechtěli, ale doktor se u druhého prořekl a napsal to omylem i do průkazky jak byl zvyklý

mckvak, 18. 1. 2016, 20.42

PEkny pribeh, ale my jsme radsi chteli vedet dopredu

Zuzka Čtvrtečková, 22. 12. 2015, 22.19

U prvního, tak to přítel vědět nechtěl. Já bych to ale nevydržela, tak jsem si to nechal říct. Jasný kluk už od prvního UZ Teď u druhého jsem to chtěli vědět oba, ale jeden doktor mi řekl kluka, druhý holku, po třetí tam bylo špatně vidět, tak řekl, že si není jistý ani jedním. Díky tomu jsme se rozhodli si to nenechat říct. Stejně mám po synovi vše v neutrální barvě a bříško oslovujeme přezdívkou

Katka

Katka, 22. 12. 2015, 15.52

Je to teď hrozně moderní neznát dopředu pohlaví dítěte, ale je to dost nepraktické a stejně tak se rodiče ochuzují o kontakt s dítětem ještě před narozením. Já jsem dceru oslovovala jménem od 6. měsíce těhotenství, syna od. 4 a už jsme si mohli vytvářet vzájemnou vazbu.

Minnie, 25. 12. 2015, 20.33

Souhlasím, je to nepraktické už kvůli oblečení, nechtěla bych mít vše neutrální . A s tím oslovováním to u nás bylo taky takl jen jsme se dozvěděli pohlaví a mluvili jsme na miminko jménem. Chtěla jsem vědět, koho v sobě nosím.

Kristy Sim

Kristy Sim, 2. 1. 2016, 23.44

Mi naopak přijde, že je to opět moderní. Dříve se pohlaví také neznalo a tak se lidé vrací "do minulosti". Ale souhlasím se vším. Pohlaví jsme také chtěli znát a dcerku oslovovali jménem od té chvíle, co jsme ho vybrali a přišlo mi to daleko osobnější, než říkat neutrálně. Je pravdou, že někteří moc jména nepoužívají ve výčtu miláčků. lásek, zlatíček,..tchán se hrozně "rozčiloval", že mluvíme o Karolínce pořád, co když se prý narodí Karel? =D

Minnie, 21. 12. 2015, 13.48

Sestřenka chtěla u druhého dítěte překvapení, všude ihned hlásili že pohlaví vědět nechtějí. Nakonec se prokecl doktor na pohotovosti 5 dní před porodem

Katka

Katka, 21. 12. 2015, 9.58

Jakože jste nevěděli, že součástí vyšetření choriových klků je i určení pohlaví? To je běžné ;o) Teda nevím, k čemu to tam píšou, ale je to tam vždy.

ppetaa27, 26. 12. 2015, 17.59

Ja treba ani nevim, co obnasi vysetreni choriovych klku nikdy jsem to ani neslysela

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů