Graves-Basedowova choroba

zobrazeno 269×

Vloženo: 10. 6. 2016 14.57

moje trnitá cesta ke zdravým dětem

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 13. 5. 2018, 16.14

Jen to čtu a je mi z toho úzko

Mygara

Mygara, 26. 2. 2017, 9.59

ta cesta byla opravdu trnitá

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 13.04

tedy cesta za zdravím a dětmi byla pěkně trnitá. a fascinuje mě ta dlouhá objednací doba, když člověk potřebuje pomoci hned

louskacek2, 18. 6. 2016, 9.37

Tak hlavně že vam bylo umožněno deti mít. Jj operace a jakakoliv nemoc je nepříjemna . Já si uzila po porodu první dcery...a největší strach jsem mela právě ze smrti a z toho ze si ji nikdy neuziji a nebude mít mámu. Naštěstí vse také dobře dopadlo.

dasza, 17. 6. 2016, 12.22

Nejhorsi je to dokopat se k dr...me tam kazdek posila.ze mi neco je..ale me se nechce;) hlavne ze uz je to vse dobre

Katka

Katka, 17. 6. 2016, 20.33

Boule na krku už se nedala dál přehlížet ;o) Pokud se vám nechce, tak vás asi tolik nic netrápí ;o) Já taky chodím, až když musím.

dasza, 18. 6. 2016, 7.23

Netrapi.ja jen zvracim nekolikrst denne;)teda nekdy se nepobliju.ale desne se davim;) me to nevadi ale okoli je to divny;)

Katka

Katka, 22. 6. 2016, 8.45

Tak to je zvlášní, že vám to nevadí ;o)) Asi až začnete chodit do práce....

dasza, 22. 6. 2016, 11.44

Presne...to me donuti..

dáša, 12. 6. 2016, 0.02

Hmm Katko, jste mě trochu vyděsila.. ) mám odjakživa 171cm a držím se na cca maximálně 52 kilech. Štítnou mi vyšetřovali naposledy tak ve čtrnácti. Pořád nemohu přijít na to, kde je problém. Těhotenství jinak bylo v pořádku. Jinak ten strach z nemocnice a operace si umím živě představit.

Katka

Katka, 12. 6. 2016, 13.11

Stačí si nechat udělat (v rámci nebo mimo prevenci) u obvodního krevní odběr na výši hormonů štítné žlázy. Pojišťovna obvodním lékařům určitě hradí test na parametr TSH a pokud bude v normě, tak by měla být štítná žláza v pořádku. Ještě se pro upřesnění diagnózy dělají odběry na fT4 a fT3 a případně pak na endokrinologii ty autoimunitní protilátky. Já mám teď dlouhodobě hodnoty v normě a váha se mi ustálila na 55 kg, ale i moje mamka je štíhlejší, takže tam hraje roli i genetika.

snany, 11. 6. 2016, 6.10

O nemoci jsme se učili jen tak okrajově na VŠ. Hlavně, že už máte nejhorší za sebou a tu radost po probuzení z narkózy znám- úžasná euforie, že žiju.

Minnie, 10. 6. 2016, 17.54

To se až člověk diví co všechno existuje za nemoce... Letrox užívám taky naštěstí mě to ale v těhotenstvích nijak neomezovalo, moje vada štítné žlázy je zanedbatelná oproti jiným. Ani nechodím na ultrazvuky a endokrinologii, vše řeší můj obvoďák který hlídá výsledky z krve.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů