Gelovky / akryl doma

zobrazeno 904×

Vložil(a): Emina14, 12. 4. 2016 16.15

Ahoj maminky, chtěla bych se začít na mateřské věnovat z dlouhé chvíle gelovkám. Jak jste začínaly ? Najdu tu nějakou šikulku, která mi poradí? Děkuji mnohokrát :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 6.35

tak to já bohužel nebudu

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 6.43

já si nejedříve myslela, že je to diskuze o malířství než mi došlo, že jde o nehty:-) holt vykojený mozek

janicka2, 18. 7. 2016, 14.39

Já hodlám také začít, ale jen pro sebe

Emina14, 25. 4. 2016, 20.31

určitě si ráda ozvu , jste milá , děkuji za informace

Marcull, 24. 4. 2016, 20.42

Jo určitě mrkni po recenzích a po zkušenostech dalších , máš dobrý postup. Já osobně mám galerii nehtu ráda, dodají všechno rychle, toho jsem se od jiných obchodů zrovna nedostala. Tak přeji hodně štěstí do začátku, kdyby cokoliv tak napiš a ráda ti poradím

Emina14, 18. 4. 2016, 18.54

No tak ale asi jste šikovná , když vám to už jde. Je to pěkné že si takto pomáháte. Odkud jste si pořídila sadu ? nebo jste to vybírala po částech ? kolik to tak stojí ?

Marcull, 20. 4. 2016, 17.58

vybrala jsem si to v celé sadě, přišlo mi to výhodnější a navíc tam bylo všechno co jsem potřebovala. Stálo mě to asi kolem dvou tisíc, tož není moc když si vezmu že to bude moje a nebudu to dávat cizím jinak to mám z galerienehtu.cz tak se mrkněte jestli vás to zajímá. dá se to samozřejmě sehnat i v obchodech záleží na vás

Emina14, 23. 4. 2016, 20.52

To nevypadá vůbec špatně. Raději bych to objednala přes internet přece jenom je to lepší než lítat po obchodech, tady si aspon můžu zjistit jak to funguje a co na to říkají ostatní.

Marcull, 15. 4. 2016, 20.43

já jsem mkožná nešikovná a na manuální práce absolutně nezručná ale dá se to naučit dělám to asi přes rok a baví mě to čím dál víc. chodí ke mě i holky z práce na pokec a vždycky na nich něco zkusím za nějakou dobrotu nebo mě hlídají děti . takže si tak vypomáháme a já se mám na kom zlepšovat

Emina14, 14. 4. 2016, 20.37

Tak to bylo až tak hrozné ? mám se toho bát ? čekala jsem že to zvládnu, chodila jsem párkrát na nehty a nepřišlo mě to až tak složité. Jak dlouho už je děláte ?

Marcull, 13. 4. 2016, 20.35

jak jsem začínala ? byl to horor byla jsem celá zalepená, nehty měly příšerný tvar a strávila jsem u nich asi tři hodiny. ted už jsem se zlepšila a troufnu si říct, že to dost pěkná práce. jen se toho nebát a skočit na to po hlavě. mimochodem bez kurzu bych to asi nezvládla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů