Barvení vlasů

zobrazeno 1910×

Vložil(a): Petra Schoberová, 6. 12. 2016 5.57

Barvíte se? Či melír? :).. Já jo a šilene moc :D svoji barvu mam rezavou a od ZS z ní mam trauma.. Snad od sedme tridy kdy uz mamka nevydrzela muj plac se barvím.. Dokonce jsem byla i na černo poté jsem velice rychlím krokem přešla k melíru a od té doby chvíli vydržím blond a vždy si hodím na hlavu nejakou silenost :D jako například včera kdy mi manžel chtěl udělat radost (asi uz mel dost naříkaní že vypadám strasne :D) a koupil mi barvu no.. A ted sem jak ohnivec :D :D.. Nejšílenější kombinace ma byla asi modrou ruzova (ruzovou a modrou miluju) a co vase?? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mulatka, 21. 3. 2023, 9.28

Ahojky, zeptám se ještě tady, celý život jsem si vlasy nebarvila, ale bohužel mi začínají vlasy šedivět, což mi hodně vadí, takže budu muset vlasy asi začít barvit, jenže bych chtěla zvolit šetrnější způsob barvení než ten chemický. Máte zkušenost s nějakou přírodní barvou?

karlaaa, 23. 3. 2023, 14.37

Barvy od khadi jsou opravdu dobré, jsou šetrné k tvým vlasům a skvěle ti překryjí šediny. Mohla bych Ti o tom vykládat, protože ji sama používám už od 25, právě kvůli šedinám!

Mulatka, 29. 3. 2023, 12.37

Už tak brzy, no tak to můžu být ráda, že mě vlasy šedivý až teď, no nic každopádně ji vyzkouším.

Soniiiciii, 14. 12. 2022, 18.01

Holky, kdybych chtěla udělat mamce balíček vlasové péče od khadi, tak co vše do balíčku dát? Jako myslím, krom barev... Jde mi hlavně pak o péči o barvené vlasy. Co je podle vás dobré koupit?

Leoneska, 15. 12. 2022, 18.54

Určitě bych dala šampón, kondicionér, který dávám po každém mytí a masku na vlasy. Nebo nějaký olej, záleží, jaké má maminka vlasy.

Bebina, 21. 12. 2022, 21.26

A nepálí hlava po těch barvách? Já jsem si jednou hlavu spálila barvou.

Leoneska, 25. 12. 2022, 20.21

Ne nepálí, já mám také citlivou pokožku a dobrý.

Soniiiciii, 1. 2. 2023, 18.35

Tak ale třeba těch olejíčků tam mají celou řadu. Jaký používáš ty?

jarcula, 1. 12. 2022, 8.45

Já používám také tuto kosmetiku a jejich barvy. Vlasy nemám zničené a jsou konečně krásné i barvené.

Misacek, 20. 7. 2022, 21.46

Já si vlasy barvím už docela dlouho, a to na černo. Moje vlasy jsou zničené, je to už i vidět, není to jen můj pocit. Kvůli tomu jsem přešla na šetrné barvy. Koupila jsem si na zkoušku tuto barvu https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-ciste-indigo a musím říct, že jsem nadšená. Barva je skvělá, krycí a sytá

Alexx, 24. 7. 2022, 20.39

Ahoj, měla bych dotaz... to jsou přírodní barvy, že? Já jsem jednou jednu zkoušela, ne tuhle, ale teda docela mě zklamala, protože nechytla na vlasy dobře. Jak chytá tato?

Dajikaaa, 18. 8. 2022, 15.04

Já barvy od khadi kupuju už docela dlouho a jsem s nimi spokojená maximálně musím říct. Jsou šetrné, na vlasech je to poznat dost! Jsou krásné, silné a lesklé. A jejich barvy jsou syté, prostě pecka

Dajikaaa, 30. 8. 2022, 23.30

Holky, ještě k té značce. Používáte od nich některá i další vlasovou kosmetiku?

Misacek, 19. 9. 2022, 21.35

Jojo, já od nich beru i vlasovou kosmetiku. Jsem s ní nadšená. Je to zatím nejlepší vlasová péče, co jsem kdy měla. Vlasy mám konečně silné, pevné a lesklé

Laurel456, 28. 9. 2022, 18.33

Přiznám se, že já jsem dlouho hledala vlasouvou péči, která by mi vyhovovala... hodně jsem zkoušela, ale nadšení teda nikde. Taky jsem koupila tu jejich přírodní vlasovou kosmetiku a jsem nadšená Je perfektní

Dajikaaa, 21. 10. 2022, 20.31

Holky, díky moc, fakt že jo. Já jsem si od nich koupila na zkoušku dva olejíčky a musím teda říct, že jsem nadšená, jak nikdy. Krásně mi vyhovuje, jsem spokojená, moje vlasy jsou zdravé, silné a lesklé. Co přesně od nich kupujete vy? Co byste doporučily?

Misacek, 26. 10. 2022, 16.38

Ty olejíčky jsou super. Třeba ten na suchou pokožku hlavy. S tím jsem dost bojovala já a až tato přírodní péče mi skvěle pomohla Jinak jsou super i ty masky.

Alexx, 27. 11. 2022, 16.29

Mě hodně překvapilo to, že mají olejíček snad na každý problém, který se u vlasů může objevit Jsou připraveni na vše

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 19.38

co já bych dala za krásnou zrz , osobně si barvím jen šediny do své přirozené barvy

ivka1981, 8. 12. 2016, 1.55

vlasy si barvím, protože už to prostě potřebuju, věk začíná být znát víc a víc , většinou sama doma to řeším přelivem a jednou za čas u kadeřnice si nechám udělat melír - měla jsem blonďatý i červený. Ale do extrémů nechodím. Teď, co jsem na mateřské, stihnu ten melír tak jednou do roka a po ostatní čas to řeším doma.

Petra Schoberová, 8. 12. 2016, 5.26

nám občas jezdívá kadeřnice domu, když se nas sejde více aby se to oplatilo ..

editak, 7. 12. 2016, 21.16

Jsem takova prirodni, ale zacinaji mi vylejzat sediny ...takze na nejakou akci jen barevny sampon

benca, 7. 12. 2016, 21.06

nosievala som melir, rozne farby ale teraz mi tak padaju, ze sa bojim nieco dat

Aliisha

Aliisha, 6. 12. 2016, 21.20

Já se nebarvím. Dříve jsem hoděně experimentovala. Pak mi vlasy vypadaly a už si dávám velký pozor na to, co si na vlasy napatlám.

Petra Schoberová, 7. 12. 2016, 12.53

ty brdo..tak to je mi lito

klarike1

klarike1, 6. 12. 2016, 20.38

Já si dávám jen přeliv, dříve jsem si barvila na tmavě hnědou (moje jsou středně hnědé), ale teď to chci nechat odrůst. Moje největší šílenost byla asi nějaký mahagon, na slunku se to odráželo strašně červeně, naštěstí to byl také jen přeliv - tak jsem si za jeden den asi 15x umyla a vysušila vlasy a pak už to šlo

ivka1981, 8. 12. 2016, 1.56

Tak mahagon tam mám zrovna teď, ale od přírody mám vlasy spíš tmavší hnědé, tak to není takový šok . Ale přesně toto si říkám také, když se mi barva nebude líbit, je to jen přeliv a ten jde vymývat, tak prostě budu umývat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů