Zvládání jízdy na odrážedle

zobrazeno 1761×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 4. 4. 2017 21.44

Maminky, kdy se vaše děti naučili jezdit na odrážedle? Máme od loňska First bike, ale když jsem viděla, jak mu to nejde, pořídila jsem ještě vyšší "motorku" aby si zajezdil.. Dnes jsme znovu vytáhli odrážedlo, ale syn (3 roky) na něm neumí sedět a chodí s ním jen jako s přítěží.. Nevím, jestli by to jiný druh odrážedla změnilo, ale zdá se, že First bike má sedátko dost vzadu.. Syn bude ale nejspíš po mě, já byla prý taky antitalent.. :) Šlapat na tříkolce mimochodem také neumí.. Jak na tom byli vaše děti? Máme jen my takové motovidlo? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 8. 2017, 16.39

každé dítě je jiné, a když je rychlejší v jednom směru, tak je pomalejší jinde

vendy.z, 8. 4. 2017, 12.11

Našeho tříleťáka to také nebaví, nechce se to ani učit...

Misska20, 6. 4. 2017, 20.49

My máme Puky a na tom teď pochopil jak se má odrážet (17 měsíců) dneska jsme na veletrhu zkoušeli FirstBike a pořad na to chtěl,ale na zem dosáhl pouze spickama, tak paní říkala že koupit tak v létě nebo na podzim než ještě trochu povyroste.

editak, 6. 4. 2017, 16.36

zatím jezdíme na plastové motorce, odrážedlo-kolo už koupené, jen ještě malinko povyrůst,tak jsem zvědavá, jak to dopadne

Lenča Pešková, 5. 4. 2017, 22.07

Mala zatim ma odrazedlo a jeji tempo bylo vražedné - 5 metru za pul hodiny 😂 a ted frčí 🙂 i kdyz moc ji to nezajímá. Tatrovku tlaci dyl a radsi nez odrazedlo. Jezdi na nem jen doma. Tak snad se propracujene na jizdu i venku 🙂

Čertice, 5. 4. 2017, 21.09

Myslím, že to je jen o cviku on na to přijde.

Aliisha

Aliisha, 5. 4. 2017, 20.28

Náš sednul na obyčejnou plastovou motorku a hned jel. Větší odráželo teprve dostane, tak uvidíme

Kamibur, 5. 4. 2017, 15.03

Na odrazedle ted zaciname a taky s nim spis jen chodi. Podle me to chce cas, oni se to nauci😉

lazna, 5. 4. 2017, 12.37

Nás to teprve čeká.

Kikinka30, 5. 4. 2017, 11.16

Od 2 leu se to naucila mala od brachy,tak uvidim,nas to ceka...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů