K jakému sportu vedete vaše děti?

sledováno 1× zobrazeno 1250×

Vložil(a): Štěpánka78, 17. 4. 2015 21.12

Mám chlapečka, má přes tři roky. Letos chceme, aby se naučil jezdit na kole a v zimě na lyžích. Jak jsou na tom Vaše děti? K jakému sportu je vedete?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 12. 8. 2020, 23.18

Ahojte, my naše dva syny vedeme k hokeji. Myslíme si, že je to takový nekonfliktní sport, kde se dostatečně unaví, mají i dost pohybu, ale není to třeba box nebo něco takového. Sice je to o něco nákladnější, ale je to krásný sport Nedávno jsme malým pořizovali novou výbavu ( z eshopu https://www.bauerhockey.cz/hrac-hokejky , kdyby někoho zajímalo )

koliaska105, 26. 4. 2020, 23.39

Náš malý se naučil jezdit na kole minulý rok. Hrozně ho to začalo bavit, tak jsme si řekli, že mu letos koupíme nějaké lepší kolo. To, co má teď jsme sehnali z bazaru a na naučení bylo super, ale teď by to asi chtělo nějaké lepší. Už jsem se po nějakých dětských kolech dívala a koukala jsem, že třeba tady mají docela dobrý výběr https://www.prosportovani.cz/kategorie/detske-942/

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 19.17

já chci, aby dcera chodila plavat, plavci mají nádherné postavy

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 16.43

hlavní je, ať se dítě nějak hýbe a jedno, jestli hraje na babu venku s kamarády nebo v nějakém kroužku, u nás vede Sokol a plavání

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.33

Já se synem hodně plavu, jako sport mi to přijde super

zdenka84

zdenka84, 5. 1. 2017, 13.12

Syn od mala problémy s nohami, takže žádný fotbal,hokej ,lyžování nehrozí.Je spíše manuálně zručný tak ho podporuji v tomto směru,nyní začal chodit na kroužek hasiči a zatím ho to baví,jezdí na kole,v létě zkusil in.line brusle,ale nic dalšího od něj čekat nemohu s těmito problémy.

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 9.16

nevedeme je ke konkrétnímu sportu. Starší chodí do Sokola na všeobecnou průpravu pohybovou, se škokou a s námi plavat, a pak se normálně honíme venku, jezdíme na kole apod.

Minnie, 6. 4. 2016, 19.04

Naš čtyřleťačka jezdí na kole, zatím s pomocnými kolečky ale baví ji to. V létě chceme zkusit inline brusle a potom v zimě bruslení na ledě. Plus bude chodit se školkou na kurzy plavání. Moc ji baví tancovat, pořád vymýšlí nějaké tanečky tak chci od září zkusit nějaký taneční kroužek. Můj sen je aby šla na mažoretky . A přítel ji chce dát na tenis tak uvidíme co ji nakojec bude bavit

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 0.03

Od půl roku chodíme na plavání a ráda bych, aby v tom pokračoval . Přítel je cyklista, ten by zase rád, aby malej jezdil na kole

hellova, 19. 6. 2015, 11.46

Sokol, tam jsou základy všeho a vyberou si sami

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů