Jídelníček v MŠ

zobrazeno 132×

Vložil(a): snany, 20. 9. 2016 22.56

Milé maminky, jak jste spokojené se stravou ve vaší MŠ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 6. 12. 2016, 10.38

Já jsem spokojená, sice jedna matka prskala že měli ke svačině rohlík s Nuttelou, ale tu jíme doma na kila takže neřeším. Jinak jidelníček pestrý, celkem zdravý, dceři chutná a to je nejdůležitější. Než abych platila a ona to nejedla.

Jamu, 24. 9. 2016, 2.45

Tak.moje neter dostava ve skolce porad sirup k obedu,prijde mi to zbytecne:( Ona ho samozrejme vyzunkne,protoze to doma nezna.Ale.uvit na sladky piti deticky uz ve skolce

ivka1981, 23. 9. 2016, 1.25

U nás visí jídelníček na týden a na netu je na dva týdny. Jídla jsou různá, snaží se dělat různé přílohy, občas udělají i halušky nebo luštěniny - to, co děti nemívají často doma. Svačinky se snaží střídat, dávat k tomu ovoce, zeleninu, dostávají ochucená mlíčka. Asi tak dvakrát do týdne dostanou i nějakou dobrotu k obědu - třeba musli tyčinku nebo přesnídávkovou kapsičku. Malému jídla chutnají, mě přijdou také dobrá.

kajca, 22. 9. 2016, 14.09

V skolke majú vyveseny jedálnicek na 2 tyzdne,tak si ho vzdy cítam,celkom pestrú stravu majú.To je uz chyba mojho synceka,ze je taky vyberavy a máloco zje.

Topik2, 22. 9. 2016, 10.41

Jsem spokojená jídelníček mají celkem pestrý...

Zuzka Čtvrtečková, 21. 9. 2016, 20.31

Jsem v celku spokojená, ne vše dětem asi chutná, ale několikrát jsem mohla ochutnat a myslím, že s podmínkami,které mají se kuchařky opravdu snaží

benca, 21. 9. 2016, 19.33

velmi, pestra

vendy.z, 21. 9. 2016, 18.23

Já moc

Kamila Pecharová, 21. 9. 2016, 15.15

Náš syn ještě do školky nechodí, ale na informativní schůzce rodičů nám bylo řečeno a já mám za to odjakživa, že školka má předepsané suroviny, ze kterých musí vařit.. Převážně kvůli vyvážené porci živin, které děti potřebují, takže potom už je to spíš na konkrétním kuchaři, jak se s tím popere a jestli jídlo něčím zkazí.. Pokud je něco špatně, ozvala bych se, nebo na ně někoho poslala..

Zdeňka S., 21. 9. 2016, 14.56

Celkem ano jsem spokojená. Ke každému jídlu děti dostanou zeleninu nebo ovoce a jídla se dost střídají , pečivo mají většinou celozrnné, žitné a pomazánky zeleninivé, rybí i masové. Dceři chutná úplně všechno

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight