Svatba

zobrazeno 1065×

Vložil(a): Lenča Pešková, 21. 7. 2017 20.48

Jak vite(nektere) tak me chlap pozadal o ruku a pak si to rozmyslel a zadost stahnul. Duvod mi do ted neni znam. A ja se s tim proste nejsem schopna smirit🙁 svatbu jsem vzdycky chtela, chlap taky, vcetne rodiny. Ted se bavime o druhem a svatba proste nebude? A dite jedno se bude jmenovat po nem a druhe po mne? To jako vazne? Uplne me to nici, uzira me to vnitrne. Ted se kolem me vsichni vdavaji, zeni... vcetne meho strejdy a me to uplne nici. Jen to tema. Vsem to hrozne moc preju ale taky zavidim. To spolecny prijmeni. Uz nevim jak to mam chlapovi rict jak je to pro me hrozne moc dulezity. A co me na tom jeste strasne moc mrzi je to, ze vi jak je to pro me strasne dulezity a stejne na to nebere ohled😢 ze by se nam vsichni smali. Svatba po tom co jsme se rozesli. Ja uz vazne nevim jak se s tim vyrovnat🙁

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 20.41

V007A, 9. 12. 2017, 12.09

Běžte si prijmeni kvůli dětem změnit.

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.41

Divné fakt, asi se neumí vypořádat se svými pocity?

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 22.14

To je z jeho strany nanejvýš trapné, asi neví, co chce a ani to nedokáže říct. Asi bych na Vašem místě byla opatrná s takovou liknavostí u partnera.

LucieS

LucieS, 29. 7. 2017, 10.52

S takovým chlapem bych do druhého dítěte nešla. Je to na pováženou, zda by vám to opravdu klapalo. A zajímalo by mě, proč tu žádost stáhnul. Bych se cítila tak potupená.

nikolava, 24. 7. 2017, 12.32

Tak to tedy koukám Divné chování, prvně vás požádá a pak to stáhne jo Třeba kdyby ho zkusil zpracovat někdo jiný, třeba by mu to došlo všechno

Fuga

Fuga, 23. 7. 2017, 20.11

spousta lidí se vezme poté, co se rozešla , ale asi bych otázku svatby dořešila před početím druhého dítka

skřítek, 23. 7. 2017, 9.03

Chápu vás, že vám na tom tak záleží. Na druhou stranu už bych asi nedokázala najít důvěru k člověku, který se takto zachoval, odmítá si mě vzít...

Žofinka

Žofinka, 23. 7. 2017, 6.26

já manžela i k zásnubám trochu zmanipulovala, je to takový brouk mouchy snězte si mě. Jestli o tu svatbu stojíte, tak to vyřešte před druhým dítětem, abyste neskončila zklamaná se 2 dětmi

benca, 22. 7. 2017, 21.46

zvlastne ja som stara skola svatbu a hotovo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů