Hádky doma, jak řešíte? Co vám pomáhá se nezbláznit?

zobrazeno 1485×

Vložil(a): Katty205, 17. 3. 2017 8.52

Louskám kouzelnou už měsíc a stále mám, co číst :-D Dneska jsem objevila článek o mezilidských vztazích. http://kouzelnavychova.cz/predejit-uplne-minimalizovat-hadky-partnerstvi Tak vám ho přidávám k posouzení. Jak to chodí u vás doma? Hádáte se často? Já se snažím hledat kompromisy, ale vždy se zhádáme jako koně :-( :-( Dneska ráno mě napadlo mu napsat dopis a v něm všechno co mě trápí, jak radí v článku, jsem zvědavá, jak na to bude reagovat. Zkoušela jste to některá řešit tímto způsobem? My spolu mluvit dokážeme jen asi o běžných věcech, nevím jestli je vina u mě nebo u něj, ale když spolu mluvíme vždy se strašně pohádáme. Na denním pořádku u nás je mé "nic nedělání". Mám rizikové těhotenství a jsem doma, není to ale tak, že bych se jen válela, chodím nakupovat, uklízím, zařizuju jeho věci, moje věci, "běhám" po vyšetřeních. Vybírám nábytek, spotřebiče, koberce apod. Řeším vlastně vše a on má jen svou práci a doma navařeno, uklizeno takhle jsem mu to fakt ještě neřekla to je pravda, tak možná to fakt pomůže :-) Jdu no napsat držte mi palce, číst to nejspíš bude v obědové pauze takže cca ve 12h

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 14.36

tak jak na to chlap zareagoval?

martinazab, 3. 6. 2017, 14.07

S mojim muzom sa hadat ani neoplati. Nic si nenecha vysvetlit a hned sa urazi.

baru86

baru86, 29. 4. 2017, 11.01

My se moc nehádáme z prostého důvodu: manžel raději mlčí, než aby něco řekl, takže to abych se tak pohádala maximálně sama se sebou Včera mi ale řekl, že mu mám sepstat těch tisíc otázek, co na něj mám...

katuš, 25. 4. 2017, 13.17

Mam to same.dopis i 10 strankach od a do z.ale ne vycitavy.zacala jsem tim jak jsme se seznamili,co si planovali,jak to videli a ze z toho nemame nic.jsk se citim atd.ocividne to pomohlo pac me nikdy neposlouchal kdyz jsem mu to rikala ustne.od te doby drobet lepsi ale taky zadny med.vzdy se tesim na vikend jak bude vsichni spolu ale uz v patek se shadame a uz se tesim at je pondeli a jde di prace

Kikinka30, 31. 3. 2017, 19.05

My hodne doma mluvime a pomaha to....😉

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 3. 2017, 14.00

Já bych dopis nepsala, radši mu to řeknu a mi spolu tedy hodně mluvíme ..

Katty205

Katty205, 23. 3. 2017, 14.01

Já mu to napsala on napsal mě a doufám, že když se zase bude zatahovat promluvíme si už slovně hned jako první

darzanka, 19. 3. 2017, 10.43

U nás je to tak nárazově. Třeba měsíc pohoda a pak většinou já vybouchnu. To když manžel ucedí nějakou poznámku o hromadě prádla a podobně a já se naštvu, že vlastně zas on poslední dobou zrovna moc nepečoval o malou. Tak se zhádáme a další tři týdny je naklizeno a taťka se zas stará..koupe, krmí, chodí občas na procházku. A pak se to vrátí do starých kolejí a zase nanovo:). Zajímavý, že ten zlom ale vždycky nastává pořád ve stejné době. Asi PMS:D

skřítek, 18. 3. 2017, 22.24

Vždycky to u nás trochu skřípe, když je manžel dlouhou dobu v kuse v práci. Trvá pár dní než si zase začneme "rozumět" a zvykneme si na sebe.... . Jinak hádky většinou vychází ode mě, protože mi spoustu věcí co dělá, resp. nedělá neskutečně leze na nervy, ale když už je toho moc, umíme to oba zastavit a říct si, že nám to přece nestojí za to si kazit těch pár chvil, co na sebe máme čas. Před malou se to snažím eliminovat úplně, ne vždycky se to ale povede, když je s námi non stop.

misalla, 18. 3. 2017, 21.16

Neříká, že se doma s mužem někdy nechytneme, ale ani jeden se nechceme před dětmi hádat. Zvlášť syn už to dost vnímá a přijde mě to dost hrozné, aby děti musely sledovat hádky. A večer jsme vždycky oba tak unavení, že ani na to hádání nemáme sílu

Kikinka30, 18. 3. 2017, 11.42

Doma mame pohodu,sem tam vymena nazoru 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů