Ultrazvuk - prosím o názory

zobrazeno 2126×

Vložil(a): lovepink, 14. 1. 2021 11.22

Zdravím všechny, předem se omlouvám, ale čekáme první miminko, tak pořádně ještě nevím co a jak.. 3.12 jsem měla naposled menstruaci - podotýkám, že ji nemám pravidelnou, v průměru mám cyklus 33 dnů a když jsem si jednou zkoušela ovulační test, ovulace vyšla třeba až na 16. den. 7.1. jsem si dělala test a objevily se dvě čárky, po 5 dni zmeškané MS. Proto jsem navštívila 11.1. gynekologa, který mi těhotenství potvrdil, ale řekl, že zatím vidí zatím pouze gestační váček. Na papíře pak bylo napsáno - IUG v průměru 8,6 mm Závěr: grav hebd 4-5. Co to znamená? 4 až 5 tt ? 25. jsem objednaná na další kontrolu. Myslíte, že už půjde něco víc vidět? Miminko máme vymodlené, tak se všeho bojím. Děkuji za vaše názory.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 29. 1. 2021, 19.50

Taky jsem byla nedočkavá a běžela k doktorce dost brzo po zpoždění menstruace. Také šel vidět jen gestačni váček, ještě ke všemu se MUDr. tvářila "nooo uvidí se zdá z toho vůbec něco bude". Úplně se jí to tam nezdálo, a mě to úplně vykolejilo! Ale za 14dnů už byla fazolka se srdíčkem 😉 Takže berte kyselinu listovou a pohoda klídek, určitě to výjde 😉

Aliisha

Aliisha, 16. 1. 2021, 22.09

Příště už bude srdíčko 😀

Minnie, 15. 1. 2021, 9.31

Takhle jsem to měla u prvního těhotenství. Gestační váček je dobré znamení. Na další kontrole bude už určitě vidět víc. Držím palce

Evka2, 14. 1. 2021, 18.22

Já šla na kontrolu vždy taky hned na začátku a nikdy nebylo nic vidět. Až tak po dvou týdnech bylo vidět srdíčko. Chce to čas.

Lenička, 14. 1. 2021, 12.31

Můžeš dát dotaz jsem do poradny odborníkovi.

Katka

Katka, 14. 1. 2021, 12.13

Podle mě zatím v pořádku a další dny ukážou... Srdeční akce je až po 5 tt, spíš 6 tt. Takže pokud se dítě správně vyvíjí na další kontrole bude větší a zřejmě už se srdeční akcí. Držím pěsti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů