Braly jste na velký UTZ i starší sourozence?

zobrazeno 2747×

Vložil(a): Zdenka, 18. 5. 2015 22.16

Maminky, braly jste starší sourozence na velký ultrazvuk? A jak to prožívali? Mě to ani nenapadlo, ale kamarádka minulý týden byla a říkala, že vzali s manželem i tříletou Nelinku. Prý z toho má velký zážitek a všem kamarádům vykládá, že viděla miminko v bříšku :-)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 13.37

já nevím, podle mě na tom přeci to malé dítě nemůže nic vidět

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 18.44

já jsem je nebrala, ale může to být pěkný zážitek

Pavla T., 17. 4. 2017, 17.40

Uvažovala jsem to, ale synovi budou teprve 2 roky a myslím že by z toho neměl moc rozum. Tak si to užijeme s manželem sami 😉

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.33

To by mě vůbec nenapadlo ... Možná

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 20.52

Byl se mnou jednou na prvním velkém UZ, protože jsem neměla hlídání a podruhé chtěl jet znovu, to už s námi byl i tatínek. Malej byl pak pyšnej, že viděl miminko a to ten druhý screening trval skoro hodinu

Minnie, 20. 10. 2015, 11.06

Přítel byl u obou na každém ultrazvuku už i při potvrzení těhotenství, tříletou Natálku jsme brali až když se dělal utz přes břicho. Pokaždé se moc těšila, byla hodná, pozorovala miminko, zajímala se co kde má, co dělá a tak a když dostala do ruky fotečku, div se nevznesla na Mars jak byla důležitá byla celkem 4x, ona si sourozence moc přála, pořád hladila bříško, vybírala jména, povídala si s miminkem, ani by nás nenapadlo ji o tohle ošidit.

misshule, 3. 6. 2015, 12.06

Můj syn (v té době mu byly 4 roky) se mnou chodil na každý ultrazvuk. Byl nadšený, že vidí miminko

Estrela113, 20. 5. 2015, 21.44

Můj syn měl 9 měsíců, když jsem znovu otěhotněla, absolvoval se mnou každou jednu návštěvu na gynekologii, včetně ultrazvuků. Paní doktorka si ho vždycky vzala na klín a povídala mu, co právě dělá a co je na obrázku bylo to kouzelné a synovi se to líbilo.

Katka

Katka, 19. 5. 2015, 19.10

Dlouze jsem přemýšlela a nakonec jsem si vzpomněla, že jsme s sebou vzali i 3-letou dceru, aby se mohla podívat na bráchu ;o) Pamatuji si, že byla hrozně hodná a seděla a koukala, ale co z toho ve skutečnosti měla to nevím. Myslím, že je to ještě hodně náročné na představivost, pro tak malé dítě, ale určitě bych se toho nebála. U nás možná ani neměl kdo hlídat, tak to bylo jasné.

Zuzi, 19. 5. 2015, 7.25

Zdravím původně jsem zamýšlila vzít svého staršího syna na UTZ, ale před druhým otěhotnením jsem měla nějaké komplikace a ze strachu jsem tam šla sama. Nedovedla jsem si představit jak bych mu vysvětlovala, kdyby něco nebylo v pořádku, celou dobu jsem se snažila být optimistická, ale na zadní vrátka jsem myslela také Navíc jsem v tomhle trochu solitér a raději si tyhle záležitosti oběhám sama, třeba s příjemnou knížkou v ruce. Kolik je staršímu sourozenci? Pokud se těší na miminko, klidně bych ho vzala s sebou ale záleží jaké je povahy, vydrží čekání než přijdete na řadu?

Zdenka, 19. 5. 2015, 21.14

Pokud jsou zdravotní komplikace, je to myslím jasné. To bych staršího určitě taky nebrala, má tři a půl. Naštěstí všechno probíhá v pořádku

Zuzi, 19. 5. 2015, 21.48

to mám radost přeji miminku i setřičce nebo batrovi ? hooodně zdraví ...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů