ODSÁVAČKA MATEŘSKÉHO MLÉKA

zobrazeno 2685×

Vložil(a): katerinaf, 25. 8. 2015 21.28

Maminky jakou používáte odsávačku mateřského mléka? Elektronickou, nebo manuální? A jaké jsou Vaše zkušenosti prosím? Pokud maminka potřebuje "nastartovat" laktaci mám s manuální odsávačkou špatné zkušenosti a Vy?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 8. 11. 2019, 20.38

Od Aventu manualni... ale jen par dni

Ivana.78, 15. 3. 2019, 23.19

Já měla ruční,ale moc to s ní odsávat nešlo,lepší bylo odstříkávat prsty.

silta, 27. 2. 2018, 12.48

Já měla ruční a hodně mi pomohla na začátku. Využila jsem ji pak i u druhého dítětě. Teď bych šla do elektrické, je to hodně pohodlnější. Cenově pěknou nabídku na ruční i elektrickou odsávačku má třeba NUK.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 16.40

já měla manuální od Aventu, ale použila jsem ji párkrát

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 13.55

v porodnici doporučovali na nastartování elektrickou na 10 min na každé prso

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 9.24

osobně jsem měla manuální od Aventu, ale používala jsem jí jen na odsávání mléka do zásoby do mrazáku při přebytcích

Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.30

Mela jsem rucni od Aventu, ale co bych dala za tu nemocnicni Medelu. Tenkrat jsem si ji mela pujcit domu a mohla sem treba i poradne odsavat do ted

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.56

Já jsem měla elektrickou, ale jelikož mám velké poprsí, tak mi to šlo lépe ručně bez odsávačky

lenasulc, 24. 8. 2016, 14.26

ahojky, ja mela od druheho dne co se holky narodily od Medely, elektrickou. ma asi 7 rychlosti, odsavani s ni slo rychle a dobre. Cenove me vysla 3tisice, kupovali jsme ji lekarne vice mene honem takze jsem nemela cas hledat po netu kde bude nejlevnejsi. urcite skvela vec!! holkam jsem mliko jen odstrikavala pak krmila z lahvicky a super! nyni uz nekojim takze odsavacka pocestuje dal ale urcite kupte elektrickou,je super

luciusmius, 25. 5. 2016, 10.04

v nemocnici jsme používali elektrickou od medely. Je prý strašně drahá, ( kolem 3-4 tisíc) ale pokud kojení nejde samo nebo se potřebujete rozkojit tak bych ty peníze určitě obětovala. Je to přece jen pro vaše dítě a mateřské mléko je to nejlepší. Doma jsem měla manualní, ale ta je k ničemu. Naštěstí jsem ji nepotřebovala, kojili jsme pěkně od začátku. Ale pravda je, že znám maminky, které seč se snažili rozkojit tak to prostě nešlo, začali používat umělá mléka a jejich děti prospívají a rostou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů