Zábava v bytě pro akční dítě

zobrazeno 721×

Vložil(a): Pistalinda, 31. 3. 2020 16.46

Náš Kája je velmi akční kluk. Jsme zvyklí chodit na výlety, na hřiště,apod. Moc nám to chybí. Když jsme teď zavření doma a máme málo pohybu, tak vymýšlíme různé aktivity. Jednou z nejoblíbenějších je hra na tajného agenta. Kája musí zvládnout prolézt pod židlí, přelézt gymnastický míč a hlavně se vyhnout nataženým provázkům (laserům)... Věřte, že dětská představivost a možná i vaše, pojede na plné obrátky. Co si budeme povídat, nevím jak vy,ale i já měla období v dětství, kdy jsem chtěla být policistka ... Typu Makepeaceová ;-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 8. 4. 2020, 22.29

my jsme doma začaly cvičit jogu a zatím nás to baví

Romanka40, 6. 4. 2020, 7.55

U nas se treba cely den chodi s drevenym vajickem a hlida se, jestli uz se vylihlo kure 🤣

KristinaS, 2. 4. 2020, 17.58

U nás má docela úspěch domeček na stůl. Když si to chceme ozvláštnit, dáme tam nafukovací karimatky a můžou tam spát

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 4. 2020, 20.51

U nas se spis dela honem vsechno nasypat mamimce pod nohy, zablokovat cestu a dvere, takovy bordel se neda ani vyfotit

Lenička, 1. 4. 2020, 15.58

To děti si rády dělají překážkovou dráhu.

Zdeňka S., 1. 4. 2020, 14.52

Opičí dráhu jsme měli nedávno na dvorku, běhali jsme všichni a na čas Přítel se teď dál do rekonstrukce pokoje tak si z něj děti zatím udělali tělocvičnu

Minnie, 1. 4. 2020, 10.08

U nás vymýšlí dcery dráhu pro skoro dvouletého syna. Dají mu na zem polštáře, schůdek co je k umyvadlu, různé deky a tak, máme štěstí na průchozí byt kde se dá do velkého pokoje jít 2 dveřmi takže běhá pořád dokola. Jinak ven chodíme, všední dny pěšky do lesa, vikendy autem dál do přírody, doma by nám hráblo všem

V007A, 1. 4. 2020, 7.37

Ten laser je dobrej, asi taky zkusím někde natáhnout.

Adrianita, 31. 3. 2020, 21.00

Děti si pořád vymýšlí opičí dráhy. Někdy doslova, včera si hráli na opice a sušák byl klec, do toho spoustu překážek, které musely překonat.

patricia077

patricia077, 31. 3. 2020, 19.05

Je fakt že Makepeaceová byla taky má oblíbená, dokonce jsem se podle ní dala ostříhat a vůbec mi to nesedlo...u nás frčí hlavně pranice, skákání, polštářové bitvy apod

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů