VYZVA - POSKLADAJTE PUZZLE SPOLOCNE

zobrazeno 583×

Vložil(a): WeruskaSK, 25. 2. 2021 21.22

Google vymyslel taketo online puzzle ktore mozete na dialku skladat s kamaratmi alebo rodinou. Nam to velmi pomaha kedze rodicia su daleko a sami a aj moje sestry su doma uz dlho zavrete doma same, mame pocit ze travime cas spolu, veselsie sa to sklada viacerym spolu, je to super timova praca a cas vam zbehne, precvicite predstavivost a mozgove zavity. https://artsandculture.google.com/experiment/puzzle-party/EwGBPZlIzv0KRw

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 30. 3. 2021, 12.46

To vůbec neznám, já puzzle miluju, ale nemám ho kde skládat tak se na to určitě podívám

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 4. 2021, 17.00

tak to je potom presne pre teba!!! vesele skladanie prajem

patricia077

patricia077, 27. 2. 2021, 12.43

Je to zajímavé, dcera skládá moc ráda, syna to vůbec nechytlo, teď šli na tajnou misi od skautu mají roušky černé brýle a jsou maskovaní po stopě a proti covidu aspoň že pro ně furt něco vymýšlí místní DDM nebo skaut co můžeme tak děláme venku

WeruskaSK

WeruskaSK, 28. 2. 2021, 20.40

to je super ze sa takto staraju detom o program, ze myslia na inych

jancaan, 26. 2. 2021, 18.01

Raději skladam jiné puzzle než taková díla

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 2. 2021, 10.35

samozrejme su aj krajsie, ale tu ide o to ze skladate s niekym na dialku spolu, nahrada spolocenskych hier ktore hravate ak ste rodina pokope, teda aspon my to tak mame zauzivane, ked je rodinne stretnutie, donesu sa rozne spolocenske hry

Minnie, 26. 2. 2021, 10.08

Zajímavý nápad. Ale mě tam nic neoslovilo ve smyslu, že se mi to líbí a chci to složit... třeba ještě rozšíří.

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 2. 2021, 10.57

to su obrazky zo svetovych galerii, google tam ma aj malovanky, aj online prehliadky galerii, takze clovek sa tak nieco dozvie aj o umeni. my skladame od decembra, takze uz ani nie je co skladat. obcas nieco nove pridaju.

LucieS

LucieS, 26. 2. 2021, 9.28

Zajímavý nápad. Líbí se mi, že jsou tam známá umělecká díla.

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 2. 2021, 11.02

ja sa niekedy rozculujem ze ake tazke puzzle a potom ze aha, to nebolo vyrobene ako puzzle, ale v prvom rade ako umelecke dielo

LucieS

LucieS, 27. 2. 2021, 9.43

Věřím, když jsme byly s mamkou a babi v Madridu v Pradu, tak si tam babi koupila puzzle s obrazem od Goyy (ježiš, jak to skloňovat? ). To puzzle babi dodneška nesložila. Já si říkala, že až se jednou budu hodně nudit, tak to zkusím, ale je opravdu, opravdu hodně těžký. Jak ten obraz je tmavý, tak to prostě nejde.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 2. 2021, 10.36

ano niektore kraje a jednofarebne plochy davaju zabrat, to ma u nas na starosti sestra ktora ma Mac pocitac, tam vidi kazdy odtien a tah stetcom. ale kedze uz sme vsetky normalne skladali, tak uz sa pustame aj do tychto kde su taketo plochy ale tie vynechame a poskladame napr len postavu, a okraj nechame tak

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů