Co pít při nevolnostech?

zobrazeno 5100×

Vložil(a): Jarka mmm, 22. 8. 2016 11.50

Zdravím,co jste pily,když jste měly tehotenske nevolnosti? Těhotné by měly vic pít,ale mě je hodně často špatně od žaludku a když se napiju,tak mi je vyloženě nazvraceni. Vlastně jediné,z čeho mi není špatně a co mi naopak pomáhá je Cola. Jenže pít často a ve velkém něco,čím se čistí trubky...Už fakt nevím,z ovocných a bylinkovych čajů mi je taky špatně.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nela Bodnárová, 3. 1. 2018, 17.21

Ahoj,měla jsem relativně podobný problém.Coca colu jsem si taky občas dala,ale díky kofejnu jsem úplně vyřadila kafe☹ Co jsem ale pila neomezeně byla obyčejná voda s citrónem nebo limetkou☺

Mygara

Mygara, 14. 11. 2017, 6.31

studená voda a po troškách

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.12

po lžičkách něco studeného a dělat přestávky

Aliisha

Aliisha, 12. 12. 2016, 13.44

Ja pila vodu a když bylo nejdůře, tak Coca-Colu. Musela být ledová a pila jsem jí po lžičkách. Vždycky mi pomohla od nevolností.

Minnie, 10. 11. 2016, 12.21

Já byla 2 měsíce na Cole. Nic jiného jsem v těhotenství nesnesla a ihned jsem letěla zvracet. Občas jsem udržela heřmánkový čaj, ale málokdy. Lízátka nepomáhaly, jedině opravdu ta Cola. Jenže já ji piju i normálně mám ji ráda tak jsem s tím neměla problém.

Jarka mmm, 10. 11. 2016, 13.08

Colu jsem taky jako jedinou mohla,ale měla jsem s tím problém,protože pro těhotnou fakt neni vhodná. Ale taky jsem jí pila na zklidnění...nic jinýho nepomahalo.

Rulficka48

Rulficka48, 28. 10. 2016, 13.55

Mně pomáhala hodně máta nebo meduňka..

Petra Önder (petrao)

petrao, 24. 8. 2016, 11.50

Pila jsem vodu s mátou, vydrželo mi to celé těhotenství a taky jemně perlivou magnesii

Jana82

Jana82, 23. 8. 2016, 9.08

Mně nepomohlo nic, nevolnosti jsem měla do 5. měsíce. Lízátka vůbec nezabírala, pila jsem převážně neperlivou vodu.

skřítek, 22. 8. 2016, 23.04

Na nevolnosti mi nepomáhalo vůbec nic. 4 měsíce mi bylo zle ve dne v noci. Všechny osvědčené rady nefungovaly ani náhodou. Nerada na tu dobu vzpomínám, zvedá se mi žaludek ještě teď, když si na to období vzpomenu. K pití jsem měla ráda multivitamínový džus s hromadou ledu, to byla jedna z mála věcí, co mě držela při životě....

Jarka mmm, 23. 8. 2016, 8.55

No já si právě říkám,do čeho to dobrovolně zase jdu . Jinak samozřejmě ráda jsem,ale už se těším,až těch pár měsíců bude za mnou...váš tip zkusím.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 8. 2016, 21.34

Já jsem pila čaj apotheke z lékárny nějakou příchuť s avokádem a hrozně dobře to chutnalo jakoby sladce a špatně mi z toho nebylo, ale mě nevadil ani roibos

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů