Umělé mléko

zobrazeno 1521×

Vložil(a): rencaa, 16. 8. 2019 19.41

Zdravím, poradíte jaké mléko byste mi doporučili pro malou? Pomalu přestávám kojit.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lednice1, 24. 8. 2023, 10.21

Ahoj maminky, nevím jaké UM zvolit, n trhu jich je tolik, že neví jaké vybrat. Bohužel nebudu mít možnost kojit, tak zjišťuji, které by bylo nejvhodnější.

karlaaa, 27. 8. 2023, 13.09

Hele je dobré vyzkoušet více druhů mlíčka a uvidíte sama, které miminku bude vyhovovat. U nás vyhrálo tohle mlíčko https://www.mall.cz/detska-mleka-standardni-12/sunar-premium-3-batoleci-mleko-6x-700g . Už máme trojku a ještě v něm pokračujeme ráno a večer . Malému sedí a chutná a to je pro mě důležité. A navíc je tu Sunar s námi dlouho, takže mu plně důvěřuji .

Lednice1, 28. 8. 2023, 8.35

Já čekám právě první dítě, takže nemám žádné zkušenosti, tak proto procházím diskuze a hodně se v nich právě sunar doporučuje.

Laurel456, 5. 7. 2023, 9.13

Mohu se prosím zeptat na zkušenost s UM od https://www.nase-mleko.cz/. Oni mají kozí umělá mléka a ta jsou nejblíže MM. Navíc neobsahují bílkovinu kravského mléka, takže nehrozí intolerance. To je pro mě sympatické, tak bych ráda znala vaše zkušenosti.

kamčatkakamča, 28. 4. 2023, 12.23

Také mám s jejich produkty výborné zkušenosti. Ne tedy konkrétně s produkty pro děti, ale s kosmetikou. Jejich pleťový krém s colostrem a ghi maslem mi zachránil pleť, trpěla jsem na akné a neustále vyrážky, po měsíci aplikování krému se mi pleť začala hojit a po třech měsících mám krásnou a čistou pleť, kombinovala jsem s vitamíny s colostrem.

Megan77, 23. 8. 2022, 22.03

Přesně tak, proto jsem ho i zvolila a jsem ráda, že nám chutná

Megan77, 24. 7. 2022, 21.07

Já jsem vybrala umělé mléko od Colvie. Obsahuje kravské kolostrum, které se nejvíce podobá mateřskému mléku. A jsem ráda, že jsem ho zvolila:-D

Azaretka, 26. 7. 2022, 22.18

Tak o tom jsem ještě neslyšela a kde se dá o něm zjistit více informací? A dá se pořídit v lékárně nebo kde prosím?

Megan77, 28. 7. 2022, 22.03

Tady Ti dám rovnou odkaz, můžeš zkusit i malé balení,já to tak prvně udělala, že jsem koupila pár menších balení a když jsem viděla, že mlíčko chutná, tak jsem rovnou koupila to větší. Hlavě Ti vyjde i cenově daleko lépe jako ostatní UM. Mají větší balení než jsou obvyklá UM. Ještě ten odkaz https://colvia.cz/pro-deti

Azaretka, 20. 8. 2022, 22.16

Skvělé, děkuji moc, objednala jsem to menší balení a musím říct, že malé chutná, takže už mám doma i ta větší balení. Každopádně děkuji za typ, líbí se mi, že obsahuje to kravské colostrum, které je dobré na podlporu imunity!

Laurel456, 25. 4. 2023, 11.23

Ahoj Holky, také můžu doporučit jejich výrobky. Malá měla z běžných kojeneckých kaší vyrážky, tak jsme zkusily bezlaktózové mlíčka s colostrem od Colvie a do měsíce vyrážky pryč a malá zdravučká.

Azaretka, 23. 7. 2022, 15.10

Zdravím jsem na tom stejně, pomalu přestávám kojit a ráda bych nějaké kvalitní UM pro svého prcka. Jen s žádným UM nemám zkušenost, které Vám sedělo, poradíte mi prosím. děkuji

IvčaSemi, 12. 7. 2022, 19.12

Ze zvědavosti jsem koukla, co je to za výrobce a co mají v nabídce a zaujal mě ten jejich pleťový krém a krém proti celulitidě, protože to balení je poměrně velké za tu cenu, takže mě to láká je vyzkoušet.

Gabullka, 28. 6. 2022, 9.46

Děkuji moc, dívala jsem se, že mají i dětskou kosmetiku, tak tu vezmu taky na zkoušku

Gabullka, 23. 6. 2022, 14.41

Jaké jsou podle vás nejlepší značky? Opravdu dítě není ochuzeno o ty vitamíny a živiny co jsou v mateřském mléce?

Letissie, 24. 6. 2022, 21.39

Druhým měsícem mám dceru na mléku colvia a je super. Je to kojenecké mléko, které obsahuje kravské kolostrum a to složení je tam bezvadné, takže v tomto případě vím, co malé dávám a že dostane vše co potřebuje.

Gabullka, 25. 6. 2022, 22.11

Kde ses tady k tomu mléku dostala?

Letissie, 26. 6. 2022, 9.08

Hledala jsem na internetu a nějaké maminky se o něm bavily v diskuzi . Nechám ti tady odkaz ať se můžeš podívat a zjistit víc https://colvia.cz/pro-deti

Lauris, 4. 3. 2020, 10.37

U nás jede jedině www.sunar.cz , po všech ostatních malou bolelo bříško ale tohle sedlo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů