Neumí sát z láhve

zobrazeno 1474×

Vložil(a): HancaK, 31. 8. 2018 7.06

Kvůli nemoci musim brát antibiotika a tudíž nemohu kojit moji skoro půl roku starou holčičku, jenže ta vůbec neumí/nechce pít z láhve, prostě ji nedá do pusy a ani jednou nenatáhne.. zkoušela jsem i aby sála přes prst a ani ten nesaje.. takže ji to zatim dávám do pusy stříkačkou, takze vypije jen to co ji tam samo vteče, je toho strašně málo protože brečí a vzteka se.. jak ji mám naučit sát z láhve? Máme před sebou ještě týden a už teď se děsím toho, že mi to celé prořve :( Děkuji za jakoukoliv radu či pomoc.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 20. 9. 2018, 19.47

S tím bližší zkušenost nemám naše pily blbě i z lahve

petralak

petralak, 3. 9. 2018, 12.38

Půl roku stará holčička,zkuste pítko, mě naopak doktorka řekla, když jsme v půl roce začínali učit pít i něco jiného než mateřské mléko, ať láhev už vůbec nedávám... a v roce krásně pila že skleničky i z láhve

Cherrynka, 2. 9. 2018, 14.36

Syn to přijmul hned. Akorát teď, budou mu teda dva roky, ale neumí se napít sám. Jen z flašky a neumí si to ani sám nahnout

Lenourecek, 2. 9. 2018, 0.37

Kluci nikdy z lahve nepili... Není možné brát antibiotika vhodná při kojení?

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 1. 9. 2018, 22.11

Malá mi nikdy lahev nechtěla. Měla jsem málo mlíka a musela jsem brzo začít přikrmovat zeleninu, protože jiný než mateřský nechtěla. UM nevzala nijak, ani stříkačkou ani na lžičku, prostě to nechtěla. Zkoušela jsem z lahve vodu, mateřský mlíko, umělý mlíko a řvala jak protržená. Takže zeleninku a dokojit.

V007A, 1. 9. 2018, 17.30

Já bych se domluvila na antibiotikách,které můžu při kojení,dnes je přeci hodně možností.

Ketris

Ketris, 1. 9. 2018, 8.53

A zkousela si ji davat treba jen obycejnou vodu do te strikacky?

Fuga

Fuga, 1. 9. 2018, 5.18

u nás u všech dětí to bylo podobné, ani jeden dudlík nebral, ale hrneček s pítkem ano, tak bych zkusila to

WeruskaSK

WeruskaSK, 31. 8. 2018, 21.56

Kojila by som normalne dalej. 15min po zobrati atb nekoj. Nechaj odstup. A hlavne nezabudni brat aj probiotika 2 hod po atb Horsie narobis tym stresom ako tym ze budes kojit dalej

HancaK, 31. 8. 2018, 22.02

Ty probiotika nemám, to je dobrý tip, zítra pořídíme..

WeruskaSK

WeruskaSK, 31. 8. 2018, 22.04

Ber ich este aspon 2 tyzdne po dobrati atb. Atb ti rozhodia imunitu na pol roka. Ja berem SynBio

HancaK, 31. 8. 2018, 22.07

Díky za informaci, vím že by se měly brát, ale jak jsem atb téměř nikdy neměla tak by mě to asi ani netrklo..

WeruskaSK

WeruskaSK, 31. 8. 2018, 22.10

Hlavne maloktory doktor to povie. Skor lekarnici pripomenu

patricia077

patricia077, 1. 9. 2018, 10.52

Je fakt že jsem taky chtěla napsat že jsem kojila i s prášky, ale jak píšeš dodržovala jsem pravidla..ale nechtěla jsem to sem psát pokud by s tím měl někdo problém

Adrianita, 31. 8. 2018, 20.48

Ověřila bych si, jestli u těchto ant opravdu není možné kojit, případně jestli je fakt nutné je brát.. Mléko může dítě pít i ze lžičky nebo kadinky, případně zkusit jinou láhev. Obrátila bych se na laktační poradkyni.

HancaK, 31. 8. 2018, 22.00

Kdyby nebylo nutné je brát, tak je asi nemám, antibiotika jsou pro mě vždy až poslední možnost, jak jsem psala mám je asi podruhé v životě..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů