nadýmavé potraviny

zobrazeno 1337×

Vložil(a): horri, 27. 2. 2017 9.20

Dobrý den maminky, mám 7 týdenního syna a kojím, chtěla jsem se zeptat maminek co kojili nebo kojí, jak dlouho jste se vyhýbali nadýmavým potravinám, jestli po celou odbu kojení nebo jste je zkoušeli zařadit už dřív, mám totiž často chuť na luštěniny, ale bojím se je jíst, aby málého netrapily prdíky.Děkuji předem za názory a zkušenosti.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 11. 2017, 6.29

doproručuje se do 3 měsíců ne, nebo jen omezeně, a pak zavádět postupně, a to i alergizující potraviny

martinazab, 31. 5. 2017, 19.09

Ja som zatial jedla cervenu sosovicu (ta nenaduva) a bolo dobre. Jedla som ju ked mal maly asi 3 t.

baru86

baru86, 22. 3. 2017, 9.55

Prakticky od začátku jím vše, ale v rozumné míře, tzn. dám si k masu zeleninu s fazolkami, ale nejím plný talíř jen samotných fazolí. Syn žádné problémy neměl a to mě okolí strašilo, že u kluků je to s prdíky boj.

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 20.00

Mému miminku nevadily luštěniny, ale tropické ovoce. Miluju džusy, ale miminko po nich příšerně plakalo. Taky i po malinkém množství zázvoru nebo chilli.

Cherrynka, 3. 3. 2017, 20.24

Já se radši vyhýbala preventivně ale kojila jsem bohužel jen dní.. ale třeba na někoho to nemusí mít vliv vůbec, nadýmací potraviny

Fuga

Fuga, 1. 3. 2017, 9.17

já zkusila postupně a podle reakce jsem potom reagovala

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.31

Zařazovat jsme začala cca po 3. měsíci, postupně - dle reakcí mimča

Lenča Pešková, 28. 2. 2017, 12.38

Doporucuji vyzkoušet a uvidíte. Ja jedla všechno uz od narození male a bříško bylo v pohodě 🙂 kazde telo i dítko jsou jiné 🙂

slunicko, 28. 2. 2017, 8.32

Cca po 4mesicich. Vynechával a jsem ale hodné nadymave

Eliška Kozlova, 27. 2. 2017, 21.46

Také až koncem druhého, začátkem třetího měsíce. Začínala jsem červenou čočkou, trochu cibule do jídla (vařená, smažená), pak hrášek, zelí a čerstvé pečivo; fazole zatím jen malé bílé. Pila jsem čaj pro kojící matky a když už jsem si chtěla dát něco nadýmavého vypila jsem předtím samotný odvar z fenyklu, řekla bych, že to pomohlo

Cherrynka, 3. 3. 2017, 20.25

Ano, o fenyklu mi říkala babička, takže to určitě pomáhá

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů