Miminko se u jídla vrtí a vystrkuje lahev ven

zobrazeno 254×

Vložil(a): nikolava, 25. 10. 2015 9.28

Dobrý den, prosím o radu. Mám 2 měsíčního syna plně na UM. Minulý týden začal blbnout u jídla. Dřív vypil 120ml najednou. Ale ted vypije 90, začne se vrtět, vystrkovat flašku ven a strčí si ručičku do pusy... Otevře pusu, 2krát si lokne a znova. Někdy už prostě nechce a někdy se znova přicucne a zbytek vypije v pohodě. Dělá to i po 8h hodinovým spánku. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 24. 11. 2016, 11.00

asi si s vámi hraje a čeká na reakce

petrao, 30. 9. 2016, 15.55

Taky se nám děje něco podobného, já to přičítám menstruaci která ss mi objevila a prý ovlivňuje chuť mlicka

verca.sulkova@seznam.cz, 20. 1. 2016, 10.35

jej malýmy dělá úplně to samé akorát se začne úplně šponova. jak si vytáhne flašku tak řve když ho krmím musím s ním chodit je to o nervy dr.my akorát řekl tak se chce nosit

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.27

Já bych řekla, že si s jídlem hraje a zkouší, co to udělá

louskacek2, 18. 11. 2015, 16.50

Me to ted syn zacina delat u prsa dost casto souvisi s kadenim. Dam odrihnout na chvilku polozim a pak se hned zas chytne☺

nikolava, 5. 11. 2015, 22.07

Dekuju za rady uz se trochu uklidnil, kluk zlobivej. V pondeli jdeme na ockovani, tak doufam, ze z toho nebude divokej

mckvak, 5. 11. 2015, 21.27

Souhlasim s Katkou, nase mala taky mela obdobi kdy s lahvi delala skopiciny, u nas pomohlo kdyz jsem ji jako by jemne pritiskla prstama tvaricky k lahvicce, jako by ji pomoct nasat dudlik, ale co objevila ruce tak doted osmatlava a oplacava lahvicku

Minnie, 26. 10. 2015, 10.59

Nemá ucpaný nos? Starší dcera byla první měsíc na um, teda jen částečně, ale najednou nechtěla ani prso, ani lahev. Bylo mi to divný, byla mrzutá ale jíst nechtěla, byly to boje a za 2 dny se jí spustila šílená rýma. Jestli na něj něco neleze, že třeba nemá takovou chuť k jídlu.

nikolava, 5. 11. 2015, 22.08

Nene, rymu prave vubec nemel... Nastesti uz ho to trosku preslo

Katka, 25. 10. 2015, 11.48

Už se začíná projevovat jeho osobnost ;o) Přijde mi to normální, třeba už mu těch 90 stačí. Dala bych ho odříhnout a zkusila znovu. Někdy si dítě vezme víc, jindy míň, vy taky přeci pořád nejíte stejné porce na ml přesně ;o) Zkuste krmit v klidnějším prostředí, třeba ho něco rozptyluje.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight