Kojení v bance č. 2

zobrazeno 1039×

Vložil(a): VaJána, 15. 4. 2019 22.01

Holky promiňte ale ja to sem musím napsat. Dnes na mě náhodou vyskočily ty šílené komentáře a všechno kolem toho jednoho " veřejného kojení " v bance.. osobně si myslím že tohle se děje denně všude ale jen protože se to řeší na FB je z toho aféra? Opravdu mají ženy mezi sebou potřebu se urážet a nadávat si ? K veřejné demonstraci bych se nepřidala.. v tom taky žádný smysl nevidím , ale docela mě zarazily ty nadávky a urážky .. a nejdůležitější jsou ty komentáře od chlapů jak je znechucuje prso...já osobně si myslím že vše je jen o lidech a domluvě. A co vy? A váš názor?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

evaevik

evaevik, 26. 4. 2019, 23.55

Je fakt,že některé maminky jsou rády středem pozornosti.A je opravdu nechutné,když jedete s dětmi na hrad a tam uprostřed nádvoří sedí slečna vyvalené obě prsa a ještě sprostě nadává,že se na ni někdo dívá

Fuga

Fuga, 23. 4. 2019, 19.28

Asi byla okurková sezóna a neměli o čem psát

Žofinka

Žofinka, 23. 4. 2019, 8.48

Udělali z toho velké haló, mně veřejné kojení nevadí ani nijak nepohorsuje

Aliisha

Aliisha, 17. 4. 2019, 21.38

V bance bych nekojila. Ale kdo chce, tak ať kojí.

Eliška Kozlova, 17. 4. 2019, 3.49

Ja si vždycky říkám, ze ty komentáře číst nebudu a pak na to kouknu a hned zase zavřu, my češi musíme nadávat fakt na všechno 🙈

Lusesita25, 16. 4. 2019, 20.47

Z celého kojení se dělá velká věda. Ano chápu, že to je pro dítě to nejlepší. Ale mě samotné je hrozně divné ukazovat někde na veřejnosti prsa i když mám kojící tričko. A přiznám sem, že se strašně těším až dcera bude kompletně na jídle!

Janako

Janako, 16. 4. 2019, 13.03

Přijde mi,že se z jednoho kojení udělala zbytečně vyhrocená aféra.Ani já bych nijak s nadšením nekojila dítě zrovna v bance,ale pokud bych tam potřebovala něco vyřídit a miminko by začalo plakat,tak bych ho tam nějak diskrétně nakojila.Vyhozeni kojící ženy ochrankou mi přijde fakt uhozený.A že to někomu vadilo?Tak se na to neměl dívat.Co jsem četla,tak žena byla zakrytá,že údajně nic nebylo vidět,tak nevidím problém.

Leňulka, 16. 4. 2019, 10.00

To je zajímavé jak chlapy znechucuje prso kojící ženy, ale když se někde svlíkne nějaká slečinka na pláži a je nahoře bez tak se nemůžou vynadívat.

L.janicka.l

L.janicka.l, 16. 4. 2019, 7.48

Je zajimave co tak obycejna cinnost jako kojeni vyvola. Kazdy chlap by se mohl pretrhnout aby videl do vystrihu nebo si mohl sahnout, ale jak mile ho ma dite v puse je to nechutne a ty nenavistne zeny, vetsinou jen nesnesou, ze jejich deti jsou na sunaru, ten kdo opravdu koji to pochopi, a v nejhorsim pripade se otoci

Leňulka, 16. 4. 2019, 10.01

no přesně moje řeč.

patricia077

patricia077, 16. 4. 2019, 7.32

Už jsem to dal moc nesledovala jen občas na mne vykouklo něco na fb

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů