Kojení na veřejnosti

zobrazeno 1787×

Vložil(a): dáša, 20. 5. 2016 22.22

Ačkoliv žijeme v 21. století, vždy mě překvapí, že existuje tolik lidí, které pobuřuje kojení na veřejnosti. Dnes jsem viděla fotku, kde žena kojí na svatbě svoje 10 měsíců staré dítě. A tolik negativních komentářů...Jaký je váš názor na kojení na veřejnosti?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 17. 10. 2019, 13.05

Mě kojení na veřejnosti nijak nepohoršuje. Já sama jsem na veřejnosti byla nucena kojit asi 3 x a snažila jsem se najít klidné místo a byla jsem zakrytá. Mně samotné to totiž není moc příjemné a bohužel vím, jaký špatný náhled na toto téma má veřejnost. Když jsme někam šli a věděla jsem, že budu muset dceru venku nakojit, tak jsem si vzala kojící halenku, kterou jsem si koupila z https://www.happymum.cz/ a nemusela jsem se tolik odhalovat.

Furciferka

Furciferka, 31. 12. 2017, 16.40

Kojim vsude. A kdyz uz se otacim nebo hledam klidnejsi misto, tak je to proto, aby maly mel klid a nic ho nerozptylovalo.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.31

a proč by ho nenakojila, já si myslím, že dnešní společnost je tolerantní, nikdy jsem se nesetkala s negativní reakcí

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.24

nejsem proti, také to dělám, ale snažím se najít jakéstakés soukromí, protože i malý pije lépe v klidu

vivianr, 4. 9. 2016, 17.41

Já to nijak neřeším. Zalezu si někam, kde na mne není tolik vidět a nakojím, když je potřeba.

Jackey, 29. 8. 2016, 21.03

Já se tedy zatím setkala převážně s milými reakcemi a to i u starší generace, což mě tedy docela překvapilo Svého 7-mi měsíčního syna tak kojím v podstatě kdekoliv..dříve jsem si na sebe dávala plínu, ale to přestalo být efektivní asi tak před měsícem kdy mi jí malý prostě strhne, protože mu to vadí a přetahovat se s ním opravdu nebudu každopádně kojím tak, aby nebylo nic vidět a nemyslím si, že je na tom něco pobuřujícího..naopak..je to ta nejpřirozenější věc

adunka14, 15. 6. 2016, 6.57

Kojím vždy, když má malá hlad. Přece jí nenechám plakat. Vždy se snažím kojit tak, aby nikdo nic neviděl. Ale pohledů ostatních lidí si nevšímám. A blbé řeči? Ignoruji. Je to moje dítě, tak si to budu dělat podle sebe. Za mne je určitě nejlepší kojit v šátku, protože nikdo nic nevidí Kojení zdar.

Marta Korinkova, 10. 6. 2016, 15.20

Jsem taky taková matka pobuřovačka - kojím a přebaluju všude, když je třeba, tak je třeba. S oběma dítky jsem hodně aktivní a rozhodně se nenechám omezovat pobouřenými kolemjdoucími . Když se to někomu nelíbí, může se otočit, odejít, přesednout, kojenec si těžko zakousne housku nebo zkousne ret a počká na vhodnější prostředí Dokonce moje mamka měla co dělat, aby veřejné kojení vlastní vnučky zkousla.

darzanka, 9. 6. 2016, 13.41

Svou sedmiměsíční dceru kojím všude. Maximálně se otočím zády a kašlu na všechny. V televizi vidíte reklamy na poruchy erekce, tampony a podobně a budem si tady hrát kdo ví na co ohledně kojení? To mi přijde zvrácený

luciusmius, 6. 6. 2016, 5.51

kojila jsem jen chvilku al kojila jsem všude kde si mala řekla. Je mi jedno, co říkají lidi. Moje dítě mělo hlad, nenechám ho křičet hlady. Navíc mám velká prsa ty se blbě schovavají

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů