Bramborový salát

zobrazeno 208×

Vložil(a): Anna K., 19. 8. 2016 13.23

Maminky jaký máte názor na bramborový salát při kojení. U nás doma totiž včera došlo k ostřejší výměně názoru :D popřípadě aby se rozepsaly ty maminky co maji zkušenosti co je v něm coby se nemělo jíst atd. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 3. 11. 2016, 13.39

Zezačátku jsem si ho s těžkým srdcem odpustila, zhruba od 6 měsíců už jsem ho jedla normálně, to už dítě stejně najíždí na příkrmy. Mimochodem my na Vánoce jíme kachnu s bramborovými knedlíky a s červeným zelím a jedny Vánoce jsem musela zelí vynechat, tehdy mě to štvalo (myšleno s nadsázkou, měla jsem chuť ale klidná noc byla přednější) dnes už si na to ani nevzpomenu

HancaK, 4. 9. 2016, 22.18

My zkoušeli ze začátku,ale nedopadlo to dobře, malá celou noc plakala a ne a ne bříšlu ulevit..od té doby jsme nezkoušeli. Teď má malá 4 měsíce a myslím,že je na čase jej znovu vyzkoušet. Nutno podotknout, že obecně brambory hůř snášíme..

vivianr, 27. 8. 2016, 11.10

Nám vadil, ale bylo to ze začátku. Teď, když má osm měsíců, bych si ho už troufla dát.

lazna, 21. 8. 2016, 12.39

Jedla jsem úplně všechno. Vůbec jsme neměli žádný problém.

veru.veru, 20. 8. 2016, 20.10

Pokud dítě netrpí na prdíky, nevidím důvod si ho nedat. Já jedla všechno.

vendy.z, 20. 8. 2016, 17.11

U dcerky jsem nemohla jíst skoro nic, vše jí zhoršovalo koliku. Jedla jsem jen suchary U kluka bylo v pohodě všechno. Asi bych vybírala cibuli a hrášek a zbytek snědla

dáša, 20. 8. 2016, 8.37

Aničko, nestresujte se dopředu něčím co ještě není. Rozhodnete se podle miminka. Kluci na koliky všeobecně trpí víc, ale není to pravidlo. Třeba by Vás paradoxně salát nadmul méně než k snídani chleba se sýrem. Ze salátu mě napadá tak hrášek, cibule a v majonéze/tatarce vejce..ano riziko nadýmání tu určitě je, ale jak říkám nadýmat miminko může, i když budete jíst suché pečivo a nebo nakonec nic. Hezký zbytek těhotenství.

Topik2, 20. 8. 2016, 8.31

Nedávám do salátů hrasek, a když jsem kojila salat jsem si normálně dala...Vánoce bez salátu nejsou Vánoce kdyby jste měla koukat při kojení na vše co nesmíte byla byste prakticky jen na vodě...

benca, 20. 8. 2016, 7.40

treba dat menej cierneho korenia alebo namiesto majonezy, ktora je dost tazka jogurt

Zdeňka S., 20. 8. 2016, 0.27

Já jsem naštěstí ani u jedné dcerky nezažila snad jedinou koliku a to jsem jedla opravdu všechno. Holky si zaprděly a ani nezabrečely záleží na miminku a pokud mu to nedělá problémy tak bych si klidně dala

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight