Bramborový salát

zobrazeno 6045×

Vložil(a): Anna K., 19. 8. 2016 13.23

Maminky jaký máte názor na bramborový salát při kojení. U nás doma totiž včera došlo k ostřejší výměně názoru :D popřípadě aby se rozepsaly ty maminky co maji zkušenosti co je v něm coby se nemělo jíst atd. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 11. 2017, 13.52

pokud místo majolky použijete jogurt, tak je to v pohodě

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 20.28

U majonézy je riziko salmunely, a obecně z něj muzete mít průjem. Spíše jde o to, že je studený a po výživné stránce chudý. Teplý vývar by laktaci pomohl lépe. Ale když na něj máte chuť..spokojená maminka=spokojene dítě.

Fuga

Fuga, 21. 12. 2016, 17.08

nedoporučuje se majolka, ale jinak na něm nevidím nic špatného.

Aliisha

Aliisha, 7. 12. 2016, 12.40

Udělala bych nějakou lehčí verzi kvůli prdíkům. Neriskovala bych bolest bříška a trápení. Nestálo by to za to.

Minnie, 3. 11. 2016, 13.39

Zezačátku jsem si ho s těžkým srdcem odpustila, zhruba od 6 měsíců už jsem ho jedla normálně, to už dítě stejně najíždí na příkrmy. Mimochodem my na Vánoce jíme kachnu s bramborovými knedlíky a s červeným zelím a jedny Vánoce jsem musela zelí vynechat, tehdy mě to štvalo (myšleno s nadsázkou, měla jsem chuť ale klidná noc byla přednější) dnes už si na to ani nevzpomenu

HancaK, 4. 9. 2016, 22.18

My zkoušeli ze začátku,ale nedopadlo to dobře, malá celou noc plakala a ne a ne bříšlu ulevit..od té doby jsme nezkoušeli. Teď má malá 4 měsíce a myslím,že je na čase jej znovu vyzkoušet. Nutno podotknout, že obecně brambory hůř snášíme..

vivianr, 27. 8. 2016, 11.10

Nám vadil, ale bylo to ze začátku. Teď, když má osm měsíců, bych si ho už troufla dát.

lazna, 21. 8. 2016, 12.39

Jedla jsem úplně všechno. Vůbec jsme neměli žádný problém.

veru.veru, 20. 8. 2016, 20.10

Pokud dítě netrpí na prdíky, nevidím důvod si ho nedat. Já jedla všechno.

vendy.z, 20. 8. 2016, 17.11

U dcerky jsem nemohla jíst skoro nic, vše jí zhoršovalo koliku. Jedla jsem jen suchary U kluka bylo v pohodě všechno. Asi bych vybírala cibuli a hrášek a zbytek snědla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů