Recenze

zobrazeno 1034×

Vložil(a): ppetaa27, 25. 5. 2016 13.33

Zdravím maminky, nemáte některá zkušenost s tímto obchůdkem? http://www.amalka-detskyraj.eu/ ... Objednala jsem si tam kočárek a až pak jsem teprve přečetla recenze a docela mazec. O dost převládají ty negativní recenze a teď mám docela strach, aby mi kočárek vůbec přišel.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.15

hlavně, že kočárek dorazil, ale jinak zkušenost nemám

LenickaB, 28. 5. 2016, 16.15

Tak s tímhle nemohu poradit. Recenze jsou tak napůl - někdo chválí, někdo zase hodně haní. Ale kde je uvedena řada výhrad, tak bych to bral jako upozornění obrátit se rtaději na někoho jiného. My jsme dostali kočárek darem od příbuzných, kteří ho už nepotřebují. Je řada inzerátů na internetu, kde nabízejí kočárek zadarmo. Tak doporučuji jít tímto směrem a nic Vás to nebude stát.

ppetaa27, 28. 5. 2016, 17.24

Kocarek nam uz v poradku dorazil vim, ze se najdou maminky, ktere kocarek, nebo i jine veci daruji, taky jsem darovala veci po synovi, ale taky jsou urcite maminky, ktere takoveto nabidky potrebuji vic nez ja a mame v planu jeste jedno mimco, proto ted kupuju vsechno nove, abych nemusela kupovat potom

snany, 26. 5. 2016, 14.20

Osobní zkušenost nemám, nakupuji většinou u známých eshopů. Držím palce, ať Vám kočárek dorazí.

ppetaa27, 25. 5. 2016, 20.48

Dnes mi psal dodavatel, ze balik dorazi zitra, tak snad bude vse v poradku. Objednavala jsem pres aukro a tam mela pani same kladne recenze, proto jsem objednala. Ale kdyz jsem se podivala do jedne diskuze na netu, tak jsem docela koukala. Ale s pani jsem mluvila i po telefonu a zdala se mi mila

Alexandra, 28. 5. 2016, 0.30

Jestli to bylo objednané pres Aukro a prodejce tam ma dobre recenze, nebojte se. Bude to v pohode. Na Aukru jsem pracovala, nez jsem sla na mateřskou a kdyby nahodou neco, tak za Vámi bude stát zákaznický servis Aukra a jejich Program na ochranu kupujícího.

ppetaa27, 28. 5. 2016, 9.01

Mate pravdu. Tim me pak taky kamaradka uklidnila. Nastesti kocarek uz v poradku dorazil a jsme spokojeni

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.06

To je moc dobrá informace děkuji za ní

Minnie, 25. 5. 2016, 18.51

Zkušenost s koupí přes internet s nimi nemám, ale přímo vc prodejné bylo vše v pořádku, paní milá, ochotná, vysvětlila, poradila.

Katka

Katka, 25. 5. 2016, 18.32

Kočárky často chodí se zpožděním i z ověřených obchodů, natož jestli není spolehlivý. Napište dotaz na dodání do obchodu a budou-li s vámi komunikovat, tak se snad dočkáte. Snažte se z nich vymámit nějaký termín dodání a poté bych objednávku zrušila.

Katka

Katka, 25. 5. 2016, 18.32

Kočárky často chodí se zpožděním i z ověřených obchodů, natož jestli není spolehlivý. Napište dotaz na dodání do obchodu a budou-li s vámi komunikovat, tak se snad dočkáte. Snažte se z nich vymámit nějaký termín dodání a poté bych objednávku zrušila.

kamca80, 25. 5. 2016, 14.40

bohužel taky nemám zkušenost, snad kočárek v pořádku dorazí

dáša, 25. 5. 2016, 14.09

Nejlepší je vždy nejprve číst recenze. nemám zkušenost, ale držím palce.

dasza, 25. 5. 2016, 13.55

Neu neco objednavam ctu atd..takze neporadim.nicmene ste poucena pro priste;)a drzim pesti at to dobre dopadne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů