Jaký vybrat kočárek??

zobrazeno 222×

Vložil(a): Pavla H., 29. 7. 2016 9.58

Vím,že je to častý dotaz.Každá maminka má jiný vkus,ale když já prostě nevím :( :D Je to kočárek pro druhé dítko,tak nechci nic drahého,ideálně trojkombinaci.Přemýšlím o Britax Agile nebo Motion.Máte zkušenost? Vyplatí se?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 20. 9. 2016, 19.12

My jsme chtěli hlavně trojkombinaci což jsme si u obou kočárků splnili jelikož jsem nechtéla kupovat sporťák zvlášť a taky jsem chtéla ať jde na podvozek přidělat autosedačka. Pak jsme chtéli určitě 4 kola (trojkolky se nám nelíbí) a nastavitelná rukojeť. No a pak jsme taky koukali aby se nám líbil značku jsme neřešili.

Topik2, 17. 8. 2016, 8.10

Řekla bych že záleží hlavně na vás jaká máte kritéria.. já koukala na váhu...na to kdy se mimco narodí tudíž na jak dlouho budu potřebovat korbičku....sesle jsem neřešila jelikož jsem věděla že urco poridim sportak....bohužel nikdo nedělal kombinaci autosedačku a korba....vždy to bylo jen 3 v 1 nebo 2 v 1 ale ne tak jak jsem chtěla ja

nikihiphop, 10. 8. 2016, 0.48

Já mám atomic 4baby , velmiii lehký extrémně levný a i bitelný.. design je moc pěkný..nemohu si stěžovat korba je vcelku prostorná a dá se pak složit do sporťáku který jde i do lehu vhodný již od narození sporťák má i velmi širokou stříšku, no já se zamilovala do něj na první pohled

Pavla H., 10. 8. 2016, 9.45

Děkuji za tip

Pavla H., 2. 8. 2016, 8.42

Tak co jsem načetla články i zkušenosti,nakonec opravdu asi koupíme ten Britax Splňuje zřejmě vše,včera ho by okouknout i manžel a líbil se,tak je asi jasno Děkuji všem na názory a postřehy

Alexandra, 1. 8. 2016, 22.05

Doporučuji přečíst tento náš článek, kde je vše podrobně a přehledně vypsané Jsou tam promítnuté zkušenosti maminek i té, které kočárky repasuje, takže dobře ví, o čem mluví http://www.promaminky.cz/clanky/vybavicka-pro-miminko-165/jak-spravne-vybrat-detsky-kocarek-14

Pavla H., 2. 8. 2016, 8.37

děkuji,kouknu

Petra Schoberová, 31. 7. 2016, 6.13

My měli takové captiva mustang,korbicku jsme ve 4mesicih měnili na sporťák který je na štěstí polohovatelný až do lehu,sportak byl perfektní a prcek spokojeny těsně před jeho rokem jsme pořídii Bébé Benny izzy a největši spokojenost.. už bych asi kombinovaný kočárek nakoupila

dáša, 30. 7. 2016, 17.09

Já bych se řídila hlavně lehkostí. My využívali i do terénu, takže větší neprotáčecí, nafukovací kola. Odpružený a prostorný.

Pavla H., 30. 7. 2016, 19.25

No vše má Tak ho asi vezmu,ještě počkám,zda nebude mít někdo konkretně tento

Pavla H., 30. 7. 2016, 10.10

Děkuji všem,my u 1. dcery měli Takko ,byla jsem s ním vcelku spokojená,až na tu barvu(dovezli úplně jinou než jsme chtěli a ještě o 3 týdny dýl,takže už nebyl čas ho vyměnit) a potom to skládání do auta-cestujeme celkem dost a když si vzpomenu jak jsem se pokaždé rvala a snažila se to tam poskládat Takže bych chtěla něco lepšího a u toho Britaxu to jde právě jednou rukou,bez problému,to mě opravdu nadchlo,je lehký,větší kola... Zkrátka tahle v obchodě mě nadchnul,ale vím,že zkušenosti v praxi můžou být jiné

klarike1

klarike1, 30. 7. 2016, 8.27

Každému sedí něco jiného, ale kdybych mohla radit, stoprocentně bych byla pro, aby kočárek byl co nejlehčí. Měli jsme Roan Maritu a teď máme Valco Snap a ten rozdíl 9 kg na sporťáku je znát. Ale je pravda, že zase Roan měl parádní nafukovací kola a velkou korbičku.

Pavla H., 30. 7. 2016, 10.12

Kamarádka má taky Valco,vzala ho kvůli té váze a nakonec ho asi po 2 měsících prodala,protože jí vadili kolečka-moc prý drcali Ale jinak vím,že je na něj dost chvály

klarike1

klarike1, 30. 7. 2016, 11.46

Mi přijde Valco teď nejčastější sporťák , co vidím. Možná pro malinké dítě je to moc drncavé, přece jen jsou kolečka tvrdé a ne nafukovací (nevím, jestli je možnost tam nafukovací dokoupit, ale to by stoupla váha o 2 kila) My jsme kupovali Valci až pro 1,5 roku staré dítko.

Pavla H., 30. 7. 2016, 19.24

Má asi rok a čtvrt,ale že jí to přišlo moc. Že i jí z toho bolely ruce...ale jen mezi námi,myslím,že prostě chtěla jiný

Kamila Pecharová, 29. 7. 2016, 22.11

A co Dorjan Cross Country? Ten máme my už na druhého syna a jsme spokojeni trojkombinace, levný, vychytaný (střecha dostatečně vpředu, aby ochránila před sluncem, ve střeše otevírací okénko se síťkou pro více světla, odnímatelná zadní část se síťkou, aby dítě vidělo ven při pasení hříbátek, přehazovací rukojeť...) například tohle se mi na něm líbí..

Pavla H., 30. 7. 2016, 10.12

Děkuji,kouknu se

Kamila Pecharová, 30. 7. 2016, 13.34

Jen nevím, zda ho ještě vyrábí.. Přece jen jsou to přes dva roky co ho máme.. Ale třeba budou mít alespoň podobný, jen vylepšený

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight