Jak vybrat kočárek ?

zobrazeno 1949×

Vložil(a): Letissie, 20. 2. 2018 15.04

Ahoj holky … chci se zeptat ohledně kočárku. Podle čeho jste se rozhodovali ? Přemýšlím jestli koupit dvojkombinaci nebo trojkombinaci. Pak taky jestli jsou kočárky určené přímo do terénu nebo jsou to všechno jen městská vozítka ? Za nějaké typy budu ráda.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mrazikk, 26. 10. 2023, 21.13

A klasický houpací kočárek někdo máte? Můžete kdyžtak poradit od koho koupit?

Kiska, 27. 10. 2023, 21.37

My máme houpací Jedo Bartatina V, koupovali jsme od Bejbycentrum.cz mají i kamennou prodejnu v Českých budějovicích. Má nafukovací kola, je skládací, stabilní a lehko se s ním manipuluje, mně stoprocentně vyhovuje

Mrazikk, 28. 10. 2023, 22.38

Hmm ten zrovna vypadá parádně, asi bych se zašla podívat přímo na tu prodejnu nemáme to daleko a vypadá to, že mají dobrý výběr, díky

Alexx, 26. 7. 2023, 10.37

Ahoj, moje priority u kočárku byly jasný - jednoduché skládání, chytré skládání, komfortní obsluha, vhodný na cestování, ideální do města i parku, jednoduchý skládací systém pohoda, ne? No, ale všechno splňuje tento kočárek https://www.crystalbaby.cz/joolz-geo3-kompletni-set-urban-green a já jsem s výběrem naprosto spokojená a jsem nadšená

Jajka, 27. 1. 2023, 21.39

Koukněte na https://www.vseumel.cz/kocarky-recenze/ my jsme podle těchhle recenzí vybrali kočárek Noordi fjordi model 2022 a za nás maximální spokojenost. Chtěli jsme kočár, který bude nejen do města, ale i do přírody a nemohli jsme si podle mě vybrat lepší.

DankaKa, 29. 1. 2023, 21.45

To vypadá super podle toho co čtu, jak dlouho ho máte? Koukám že ten předchozí model měl nějaký mouchy, s tímhle teda nejsou žádný problémy?

Jajka, 31. 1. 2023, 18.07

No to byl ten minulý model. Tenhle má ale jinou konstrukci, kola i materiály takže to všechno vychytali a já mu opravdu nemám co vytknout

DankaKa, 1. 2. 2023, 12.54

Aha tak to je prima, moc děkuju za odpověď. Moc se nám líbí tak pravděpodobně vybereme ten

TomášRoman, 24. 7. 2021, 14.04

Dobrý den přeji všem. Já bych se řídil podle rad na webu https://napovime.cz/navod/jak-vybrat-kocarek/. My jsme se s manželkou dlouho hádali, jak vybrat kočárek, ale pak jsme se řídili podle toho článku a vybrali jsme ideální kočárek pro naše miminko. Mohu pouze doporučit. Věřím, že vám článek pomůže vybrat ideální kočárek i pro vaše zlatíčko .

Danina, 18. 2. 2021, 23.39

Zdravím, poradíte prosím, jaká značka dělá hezké kočárky pro dvojčata?

LidaK, 20. 2. 2021, 15.04

Dobrý den, doporučuji značku Jasmine. Mají designově povedené kočárky a myslím, že mají kočárek i pro dvojčata.

LuckyMini, 22. 2. 2021, 16.09

Zdravím, já mám od Jasmine vybraný tento kočárek https://www.jasminecz.cz/kocarek-pro-dvojcata-jasmine-bennetta-duo/ a moc se mi líbí.

Danina, 23. 2. 2021, 20.25

Ten vypadá fakt dobře, děkuji za doporučení Vypadá, že má opravdu velkou korbičku a mimčo bude mít dost místa

LuckyMini, 25. 2. 2021, 0.21

Jo, je krásný - budu ho objednávat tento týden a už teď se na něj těším.

maruskaV, 15. 12. 2020, 15.53

Dobrý den, kde koupit všechny potřeby pro miminko - myslím kočárek, fusak, rukávníky na jednom místě, nejlépe online?

Déňa, 17. 12. 2020, 14.57

Zdravím, doporučuji tuto značku https://www.jasminecz.cz/ Mám od nich skoro všechno, mají velký výběr a konkrétně kočárky mají super.

maruskaV, 18. 12. 2020, 8.51

Díky za doporučení - vybrala jsem na stránkách Jasmine všechno, co jsem potřebovala, včetně kočárku. Výběr mají fakt velký, dokonce jsem pro starší dcerku objednala ještě pod stromeček dárek - dětský kočárek pro panenky

Déňa, 20. 12. 2020, 17.37

Jo, mají velký výběr Uvidíte, že budete spokojená.

Saraá, 27. 2. 2021, 13.02

Zdravím, značku Jasmine můžu vřele doporučit. Mám od nich kočárek a jsem nadšená. Vše je krásně zpracované, kočárek je dostatečně prostorný a už mě pár maminek zastavilo na ulici a ptalo se mě na značku.

Romanka40, 26. 11. 2019, 15.57

Napred jsem mela dvojkombinaci a sla brzo z domu. Poridila jsem sportovni k9car Baby jogger Summit x3 a dala do nej vloznou tasku. Chtela jsem kocar na sport, terenu, prostorny, s vysokou nosnosti, velkyma kolama, skladny, prece jen skladani kazdy den do auta... vyjedu snim vsechno. U druhorozene jsem na konstrukci koupila korbicku. Jo a v kosiku se me vozi dcera (3roky, 12kg)

misula.m, 2. 11. 2018, 18.34

Roozhodne dvojkombinaci - autosedacku extra. Ve trojkomb je vzdy o neco osizenejsi. Nerikam k nicemu ale ja rozhodne autosedacku extra

Sonia, 1. 7. 2018, 11.59

Taky bych se ráda připojila do diskuze. Dívala jsem se, že tu některé maminky mají emmaljugu .. mohla bych se zeptat jaké máte modely a jestli jste spokojené ?

IvčaSemi, 7. 9. 2018, 22.42

Já Soni emmaljungu mám a jestli se ti líbí tak se zkus mrknout na prodejnu Baby place, kde budou mít 14. a 15. září veletrh a budou tam předvádět i emmaljungu

Sonia, 8. 9. 2018, 22.25

Aha .. Děkuju za info a je už mají už zveřejněný program ?

IvčaSemi, 10. 9. 2018, 19.17

Mají, mají, nechám ti tady odkaz www.babyplace.cz/veletrh/

k.postova, 31. 3. 2018, 23.53

My jsme například nejdříve pořídili trojkombinaci, ale neprisla mi moc kvalitní autosedačka tak jsem pak koupila kvalitní Cybex, a sporťák jsem zase brzy vyměnila za Valco kvůli váze, protože byl rozdíl tahat 14 kg nebo 8. Jinak jsem měla X-Lander x move a příště bych si pořídila něco více odpruženého

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů