Co všechno vozíte s sebou na kočárku?

zobrazeno 3083×

Vložil(a): NikolaJ, 13. 6. 2017 8.32

Co všechno s sebou vozíte na kočárku kromě dítěte? U nás to běžně byla přebalovací taška, svačina, bábovky na písek, občas odrážedlo nebo kolobka a často moje kafe:) Později, u druhého dítěte, na koáru zpravidla někde viselo také první dítě:-D Co u vás? Podělte se o vaše vychytávky, praktiky jak co nejlépe převážet cokoliv na kočárku a přidejte i foto;-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 26. 11. 2019, 16.00

Penezenku, kapesniky, hadyrku, piti, plinku (latkovou). A kdyz nekam dal nez do obchodu, tak veci na prebaleni a prevleceni.

Eliška Kozlova, 26. 6. 2017, 13.17

Takto máme přidělené odrazedlo, z boku suchým zipem

jitkamety

jitkamety, 7. 7. 2017, 12.45

ja si rikala ze mate nejak moc kol na kocarku az pak jsem rozklikla a zjistila ze to mate odrazedlo

Eliška Kozlova, 7. 7. 2017, 15.15

Sooňaa, 23. 6. 2017, 17.30

Vozime vse,co se vejde. Nekdy se divim co vse se da dat do kosiku a super vec jsou pridelavaci hacky,to se da pak vse navesit na kocar a ten pak vypada jako vanocni stromecek Hlavne kdyz jdem na cely den na vylet a musime brat jidlo,piti,prevleceni,prebalovanj,hracky atd...

czSlunecnice, 23. 6. 2017, 13.18

Do hlubokého kočárku se mi toho vešlo poměrně dost.. Kromě pravidelně zabalené tašky věcí pro syna, které by mohl potřebovat (plínky, svačina, případně oběd, ubrousky, oblečení na převlečení kdyby náhodou atd.), vozím pravidelně a zároveň i často neplánovaně nákup. Celkem často se mi stane, že táhnu dole v košíku i šestikilový prášek na praní, samozřejmě ještě s dalším nákupem.. a obyčejně z kauflandu, který mám od domu vzdálený několik kilometrů. Kočárek se tedy pěkně prohne a já jsem ráda, když dojdeme domů. V košíku u golfáku bohužel už moc věcí neuvezu, to je často přeplněný až po okraj plus ověšené tašky na držátku. Nepodceňuji nic a tahám s sebou vždycky všechno, idkyž často zbytečně. Náhrádní pití, kor teď v tom vedru pro sebe i syna je nezbytnost.

Blankasiro, 23. 6. 2017, 11.16

No vzhledem k tomu, že když jdeme nakupovat myslíme i na podnikání, tak se občas stane že táhneme v kočárku 10 olejů, 2 melouny, balení cocacoly....naštěstí máme nafukovací kolečka takže zatím kočárek vydržel jakýkoli náklad

Pavla T., 21. 6. 2017, 22.13

V přebalovací tašce pleny, vlhčené ubrousky, krém, látkovou plenu, náhradní body, pití pro oba. V tašce pod kočárem (speciální dá se vyjmout a nosit jako batoh) síťku proti hmyzu, pláštěnku, clonítko, náhradní oblečení, deštník. Nyní už však cca od Vánoc kočárek nepoužíváme 😉... Musíme jej připravit pro miminko.

andine, 21. 6. 2017, 17.28

Vozím přebalovací tašku (pleny, žínky, krém, látkovou plenu, náhradní oblečení a bryndáček), lahvičku s čajem, pití pro mě, nosítko Manduca, psa (je malý, vejde se pod kočárek), hračky pro mimi, antibakteriální gel, pytlíky na psí hovínka, pláštěnku a moskytiéru na kočárek, peněženku a mobil- uff, možná to ani není vše, ale i tak je to seznam jak na 14ti denní dovolenou

Blankasiro, 23. 6. 2017, 11.18

tak pejska v kočárku jsem ještě neviděla,vy jste tedy výprava

Tenderka, 21. 6. 2017, 12.55

V kočíku vozím čo sa vojde prebaľovaciu tašku s plienkami a náhradným oblečením, deku a hrkálky pre mladšieho, vodu a autíčka pre staršieho a štrikovanie alebo háčkovanie pre mňa no a dole sa ešte odvezie aj nákup, nazbierané bylinky a všeličo iné

Blankasiro, 23. 6. 2017, 11.17

taky máte široké spektrum vybavení tedy

Lucieblazkova, 20. 6. 2017, 20.01

Ahoj tak jako většina maminek nosíme potřeby podle toho na jak dlouho jdeme ven, ale většinou toho je více protože se mě stalo, že když si něco nevezmu v přesvědčení že to nebude potřeba tak to přesně potřebovat budeme. Klasika je přebalovací taška plná plen, bryndáků mastiček atd., poté pláštěnka, síťka proti hmyzu, záclonka proti sluníčku, pití, hromada hraček jak na kočárku tak i pod kočárkem, deka, a když jdeme se starší dcerou tak pod kočárek přibudou kameny, šneci, šišky kytičky a všechno co se zalíbí venku na procházce.

Kristian, 20. 6. 2017, 14.51

už nič už sú veľké moje deťúrence

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů