Vedete děti k hudbě a jak?

zobrazeno 2638×

Vložil(a): Alexandra, 1. 7. 2015 10.33

Maminky, vedete své děti k hudbě? Zpívaly jste jim například už v těhotenství a reagují na váš zpěv i po narození? Máte nějaké zkušenosti například s hudební školičkou? Zpíváte si doma třeba u domácích prací? Uvítáte jako dárek nějaký hudební nástroj, nebo je to pro vás "spousta rámusu za trest"? :) Máte doma malého bubeníka nebo kytaristu? Jak vnímáte vliv hudby na rozvoj dětí? ...Podělte se o své zkušenostmi s ostatními maminkami. Zajímá nás to. :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kotoloc, 19. 6. 2020, 22.14

Dobrý den, můžeme doporučit videa pro děti na tomto youtube kanálu: https://www.youtube.com/watch?v=YAwPv07nurU&t=2s Série je zatím neukončená, ale už nyní je plná podnětů pro děti předškolního věku. A pobaví se i starší..

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 9.56

tak zatím má nakročeno na kariéru bubeníka, jen do všeho tříská

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 14.27

obě děti hrály (bohužel minulý čas) na housle, ale i tak si myslím, že to na nich zanechalo jen pozitivní vliv, naučili se vyhradit si čas na cvičení a také se rozvíjely snad lépe spojení v mozku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.48

Se synem si zpívám pořád a také "hrajeme" na pianko

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 9.35

v těhotenství jsem jim zpívala, ale Mozarta jsem jim do břicha nepouštěla. Těď se snažíme zpívat apod., mají i bubínek a činely, ale ty jim někdy zabavím v rámci zachování svého duševního zdraví. A liduška je teprve v plánu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.49

Manžel mi mozarta pouštěl už v těhu a pak malému také, ale já na to nejsem

nikolava, 8. 11. 2016, 8.43

Pouštíme mu písničky a líbí se mu to

Alexandra, 12. 7. 2016, 20.44

vedeme

Minnie, 22. 3. 2016, 13.18

Ač nemám o svém zpěvu valné mínění, zpívala jsem oběma holčičkám už v těhotenství. Potom jsem jim zpívala večer u uspávání. Starší měla nejraději Halí belí, mladší miluje Mravenčí ukolébavku. Starší dcera kolem roku milovala ,,nástroje" s kterými se dal dělat rámus, ať už dvě vařečky, nebo vařečka a hrnec, cokoliv se doma našlo . K Vánocům dostala dětské chrastící rumbakoule, to byl teprve mazec . A babička vyhrožovala že jí koupí bubínek, když jsem jí řekla že bubínek ale zůstane u ní, tak ji to přešlo od mala ji taky učím různé dětské písničky, Skákal pes apod, spoustu se jich taky naučí ve školce. Když jedeme autem tak poslouchá dětské písničky stažené v mobilu, různé z pohádek, dětských filmů a taky Říkej mi táto, to zpívá od 2 let teď miluje různé frkačky, trumpetky a taky doma píská na flétnu po tetě tak bych ji ráda dala někam na kroužek flétny. To by ji mohlo bavit.

DenisaC, 17. 12. 2015, 0.02

Já a zpívat, to raději ne

Kristy Sim

Kristy Sim, 19. 11. 2015, 14.45

Dcerka když byla v bříšku, pouštěla jsem klavírní hudbu pro těhotné, byla úžasná a malá ji dokonce pak na světě poznala, uplně zbystřila. Jinak si hodně pouštíme dětské písně doma, případně si zpíváme a v autě máme "dospělácké" písničky, ať není jen jednostranně zaměřená =)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů