Poraďte knihy

zobrazeno 1415×

Vložil(a): Minnie, 6. 1. 2016 17.23

V poslední době mě zaujaly tyto knihy: Vánoční dárek od Katie Price, Pohodlné lži od Randy Susan Meyersové a od Liane Moriarty Manželovo tajemství a teď dočítám Sedmilhářky. Všechny tyhle knížky mě tak bavily, že bych je nejraději přečetla v kuse :-) je tu někdo, koho taky bavily a kdo by mi třeba doporučil další podobné knihy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 18.40

já čtu hlavně denní tisk na internetu a večer skončím max u televize

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.15

Ani jednu z knih neznám, já v poslední době čtu jen knihy o mateřství a dětské knížky

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 17.17

zkuste se optat v knihovně, u nás vždy dobře poradí

dáša, 2. 2. 2016, 19.37

Já čtu ráda historické deníky a četbu týkající se druhé světové války. Občas zabrousím i jinam, tak díky za tip

veru.veru, 8. 1. 2016, 16.30

čtu neustále, v každé volné chvilce, mám už větší děti, takže i čas, ale jsem ten typ, který četl i v porodnici, byla tu o tom diskuze . Teď čtu trilogii Měděný jezdec, trochu drsná romantika z obléhaného Leningradu, je to fajn. Miluju cokoli od Colina Falconera, ten píše historické romány na reálných základech. Dále Segal je moje srdcovka, třeba Víra a láska, Doktoři. Vlastně čtu cokoli, nejlépe když je to reálné. Výborné jsou knihy od Torey L. Hayden, je to o velmi problémových dětech, podle skutečných příběhů, napsáno opravdu dobře, nelze odložit. To mě baví moc, dělám v podstatě stejnou práci. Nejlepší je od ní asi Spratek. Ale i ostatní jsou hodně dobré : Divná Jadie, Dračice a mazánek, Sebranka, Tichá holka, Tygřice, Zizi, Zvíře

Barbuse, 7. 1. 2016, 16.49

O čem jsou sedmilhářky? Moc ráda čtu, ale vždycky tápu co vybrat ted jsem dočetla román pro muže od Viewegha,ale jeho styl je zvláštní, co se mi ale líbilo bylo porovnání s filmovou verzí a to obsazení proste sedí

Minnie, 7. 1. 2016, 19.08

http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/liane-moriarty-prosim-nikdy-neprestan-psat-4486 Taky ráda čtu, vždycky večer když holky usnou je to příjemný relax

Zuzka Čtvrtečková, 7. 1. 2016, 13.39

Na tenhle typ literatury moc nejsem a když si můžu něco přečíst, je to svátek. Letos jsem zatím stihla Kafe a cigárko od M. Doležalové. Kniha se četla sama a je to skvělé uvolnění

dasza, 7. 1. 2016, 14.48

M.dolezalova je totiz skvela cela;))))

Jana V., 19. 1. 2016, 20.47

tak pokud je to relax, taky si prectu, diky za tip

ppetaa27, 6. 1. 2016, 20.39

Ani jednu z tech knih jsem necetla, takze ani nevim jaky je to zanr, ale ted mam rozectenou knihu Chlapec, ktery rozdaval sny od Luca di Fulvio a dost me bavi

Katka

Katka, 6. 1. 2016, 20.30

Manželovo tajemství mě teda nebavilo vůbec, vrátila jsem do knihovny nedočtené ;o))

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů