Pohádky v angličtině

zobrazeno 226×

Vložil(a): Cherrynka, 22. 4. 2019 14.06

Ahoj, pouštíte dětem pohádky v angličtině? Syn už je sleduje denně cca měsíc a mám radost, že už umí počítat anglicky do pěti, zná barvy, ale česky to zatím neumí :D Tak mě napadlo, máte to taky někdo tak? Kamarádky syn se taky naučil prvně čísla a barvy v angličtině a pak sám od sebe česky :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 24. 4. 2019, 19.35

To je jasné, že jim je pouštím, i když někdy nedobrovolně

Janna, 23. 4. 2019, 22.13

Ja synovi televizi nepoustim. To jdeme radeji ven a to za jakehokoli pocasi. S anglictinou jsem chvili vahala a pak jsem dosla k zaveru, ze se dite ma naucit nejdriv poradne materskym jazykem. A pokud syn nebude uplne blbej, tak se anglicky nauci treba az v sesti letech. A vubec to nema smysl, pokud se na deti anglicky nemluvi i doma.

Žofinka

Žofinka, 23. 4. 2019, 14.05

Já pouštím anglické písničky, proč ne, ale jaký to bude mít vliv netuším

L.janicka.l, 24. 4. 2019, 7.24

To se pozna casem

WeruskaSK

WeruskaSK, 23. 4. 2019, 13.30

Zmysel to ma. Moje deti vedia po anglicky len vdaka videam po anglicky. Obcas pozru v slovencine cestine alebo rustine ale 90percent anglicky a vysledky vidno. A tiez vedeli cisla tvary farby najprv po anglicky az potom slovensky. My na nich po anglicky nehovorime kedze si netrufame

Janako

Janako, 23. 4. 2019, 8.43

Podle mě by se na něj muselo mluvit anglicky neustále,aby to mělo nějaký smysl. Třeba ani neví,co říká,když to ještě neumí ani cesky.Anglictina je dnes určitě důležitá,ale člověk taky musí vědět jak na to.Rekla bych,že v tomhle jsou dobré třeba ty mezinárodní školky.

jitka46

jitka46, 22. 4. 2019, 22.22

Děti koukávaly, asi 3x týdně. Dostaly tak dobrý základ.

LucieS

LucieS, 22. 4. 2019, 22.07

Já se přidávám k tvému názoru - malá kouká na videa v angličtině (sama si pouští na youtube videa s modelínou, ale naštěstí jsou u toho pořád čísla či barvy) a angličtinu v ní hodlám hodně podporovat.

L.janicka.l, 22. 4. 2019, 22.06

Malej se ted kouka na krasne vecernickove pohadky. Anglictina ho vubec nezajima, ale jak mile zaslechne italstinu, francouzstinu tak dost zpozorni

patricia077, 23. 4. 2019, 8.09

Protože je živá hlavně italština když jsem pracovala v Řecku a ráno slyšela od naproti italskou família tak jsem myslela že se hádají a oni zatím jen řešili snídani

Lenička, 23. 4. 2019, 11.36

Jako dítě jsem jezdila do lázni byli tam i italové a jsou hodně hluční.😂 Bylo veselo.

patricia077, 23. 4. 2019, 12.56

jj hlavně když jsou pohromadě celé rodiny

L.janicka.l, 24. 4. 2019, 7.24

a ta zvucnost ho asi laka

patricia077, 24. 4. 2019, 8.08

No určitě

Aliisha

Aliisha, 22. 4. 2019, 21.00

Malý na televizi nekouká. Jen večer večerníček a ráno pár minut než jdeme do školky. S aj začneme v září, ale jen pokud ho to bude zajímat.

Leňulka, 22. 4. 2019, 20.25

Ne, od toho jsem holku držela dokud neuměla tak nějak česky, až teď když jí rozumí i ostatní lidi a projevila zájem o angličtinu tak jí to pustím. Neříkám, že umí perfektně česky, ještě jí dělá problém K,R a Ř ale tak to časem dopiluje. Já jsem vždycky říkala dokud neumí česky tak žádný cizí jazyk. Teď ve 3letech začíná s angličtinou barvy a počítání pro začátek, když česky už to umí. A občas nějakou anglickou písničku co hrávají v rádiech často, rozhodně žádné dětské anglické nebo co je v televizi na BabyTV /myslím to je celý anglicky)

Cherrynka, 22. 4. 2019, 20.45

Taky syn na to kouká od roku, takže má cz a aj slova tak nějak dohromady a nevadí mi to. On pak sám pochopí, co je české a co jiné. U nás vedle děti vyrůstaly v italskočeské domácnosti a oba jazyky umí perfektně

Leňulka, 22. 4. 2019, 21.33

ano to je jasné děti smíšených rodin umí více jazyků perfektně protože to poslouchají od narození od rodičů,nemají to nějak učené

patricia077, 23. 4. 2019, 8.11

Nejen ve smíšených rodinách i tam kde je cily turistický ruch byste koukali jak malí balijci váleli anglicky jen aby něco prodali bylo to až smutné

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací