Pohádky pro malé děti

zobrazeno 2384×

Vložil(a): Furciferka, 18. 10. 2018 19.40

Chystáme se na delší cestu vlakem a ráda bych kromě knížek a hraček vzala s sebou na cestu i nějaké stažené pohádky do tabletu pro syna (14 měsíců). Samozřejmě můžu vzít nějaké večerníčky, ale ráda bych se zeptala na vaši zkušenost. Které pohádky se vašim dětem líbily, když byly takhle malé? Můžete něco konkrétního doporučit? Na televizi zatím moc nekoukáme, občas na večerníček, ale u toho udrží pozornost jen chvilku. Jsou nějaké pohádky, které takhle malé dítě zaujmou spíš? Kromě Teletubbies, o kterých vím, že jsou pro velmi malé děti, nic jiného neznám. Předem děkuji za konkrétní tipy (I když už teď je mi jasné, od koho se dočkám odpovědí ve stylu "na televizi nekoukáme" ;-)).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 9. 6. 2022, 11.03

Určitě Krteček, Včelí medvídci, ale z těch já jsem měla jako malá docela strach. Karafiátovi Broučci jsou taky super. Pak taky záleží na vás, jestli se chcete pustit do vod zahraničních pohádek. Já osobně je nemám moc ráda, přijde mi, že máme spoustu krásných českých klasik. No, takže dětem tohle pustit tohle a vy si stáhněte audioknihy na https://progresguru.cz/ a máte o zábavu postaráno.

Gustawka, 29. 10. 2018, 19.52

rozhodně krteček - klasika

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 10. 2018, 14.44

shaun the sheep, peppa pig, alebo pesnicky LBB, spievakovo atd

nikolava, 26. 10. 2018, 13.53

Prasátko Pepa, Krtek - Krtek a panda, Traktor Tom, nebo Máša a medvěd - to bylo u nás oblíbené

Anezzka, 24. 10. 2018, 8.42

U nas je oblibene Prasatko Pepa, je jedno jestli cesky nebo v anglictine (za sebe doporucuju anglictinu, ten preklad je misty sileny). Je to jedine ceho se dcera neboji. A nektere dily masinky Tomase.

nellys, 21. 10. 2018, 15.47

V tomhle věku mi na pohádky kašlaly ,ale později je bavil krteček, což myslím, že klasika, takže jestli na něco koukat vydrží, tak Krtek by mohl mít úspěch

Zlata1, 20. 10. 2018, 21.49

My sebou meli vzdy pohadky o krteckovi. Krtecek je klasika a u deti je porad. Takze je to v aute zabavilo na dlouho. Pak jeste maji nejradeji Pat a Mat.

Žofinka

Žofinka, 20. 10. 2018, 9.46

Tak dcera když vidí cokoliv V televizi je na tom nalepená jak šnek

Nikoll, 20. 10. 2018, 8.57

V tomhle věku dcera taky u ničeho nevydržela, jenom když byla opravdu nemocná a bylo jí zle, celý den ležela a koukala na pohádky, ale jen ten den, ale zamilovala si Trolls, Příšerky s. r. o. a Univerzitu pro příšerky. A na televizi kouká jen na Tlapkovou patrolu, tu má nejraději

Ketris

Ketris, 19. 10. 2018, 20.43

Prasatko Pepa, Vseteckovi, Jake a Pirati..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů