Nákup knih

zobrazeno 781×

Vložil(a): Leňulka, 5. 10. 2018 22.25

Maminky kolik tak měsíčně utratíte za knihy pro děti? Já dceři kupuji knížky pořád a už to radši ani nepočítám :-D Jasné levnější je chodit do knihovny ale prostě domácí soukromá knihovna je stejně nejlepší :-) Jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

radkav, 3. 1. 2024, 11.21

Velké množství slev do různých knihkupectví lze nalézt na https://slevovykupon.net/c/0-knihkupectvi/

maia09, 12. 7. 2023, 10.23

Také hodně čteme a kupujeme spoustu nových knih. Mimochodem, našla jsem zdroj, kde najdete vždy aktuální promo kódy na slevy na knihy https://promo-codes.cz/

Nikoll, 14. 10. 2018, 18.54

Já vzala u babičky a prababičky knížky po mě a máme doma soukromou knihovnu ale občas se nám něco líbí a tak si dokoupíme další, tak doufám, že dcera bude knihomol po mě

Mygara

Mygara, 13. 10. 2018, 19.30

Zase až tak často ne jenom k určitým příležitostem knížek máme i tak doma fůru

Fuga

Fuga, 10. 10. 2018, 11.40

Já kupuji jen k Vánocům a k narozeninám chodíme do knihovny opravdu to vyjde mnohem levněji

Minnie, 9. 10. 2018, 17.11

Taky kupujeme, ať já sobě nebo dětem. Knihovnu ne, lepší je ro mít doma.a moci se k nim kdykoliv vracet taky knížky dostáváme. Mám avoji oblíbenou spisovatelku a když se blíží například moje narozeniny, tak moje mamka skoukne, jaké tituly od ní mám a co mi chybí a pak mi to koupí. Nikdy nemůže šlápnout vedle kolil utratíme měsíčně nedokážu říct, nekupujeme je pravidelně ale spíš na narozeniny, vánoce atd.

klkv, 8. 10. 2018, 23.09

Vánoce, narozky - kupuju, když je u Dobrovského sleva, základ-klasiku s duší máme zachovalou po nás ...příležitostně nějakou menší, když jdeme do levných knih...knihovna už taky praská ve švech. Jde knihomol a děti to asi trochu zdědili.😁 Plus chodí s babičkou do knihovny...Max.5 knížek, ale kdyby mohl odnese snad celou knihovnu 😁😁😁 Takže měsíční cenu nedám, ale jak jdu tak v knihkupectví nechám 2-3000,-, ale nárazově a nejvíc na podzim a i ja si udelam radost... A některé knihy mám i schované až povyrostou...prostě jsem neodolala poměr -cena/výkon.

Leňulka, 8. 10. 2018, 23.26

jj to jsme na tom dost podobně někdy prostě odolat nejde

Janna, 8. 10. 2018, 14.08

My zatím skoro všechny dostali.

Gustawka, 8. 10. 2018, 13.13

a co antikvariát? já je přímo miluji

petralak

petralak, 8. 10. 2018, 7.26

Zatím si vystačíme hlavně s knihovnou, ale až začnou pracovní sešity, tak to bude lítat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů