Leporela

zobrazeno 212×

Vložil(a): JanaH, 29. 2. 2016 20.34

Maminky, v jakém stavu máte doma dětská leporela? Nevím, jestli jsou jen naši kluci takoví ničitelé, ale já je věčně slepuju. Malý s nimi různě třepe, sem tam přišlápne, starší se snaží je na sílu složit (má to špatně poskládané), takže jsou věčně natrhlá. Ničení knížek docela špatně snáším. U klasických knížek s tvrdými stránkami, které se neskládají do harmoniky, většinou tento problém nemáme. Jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 1. 12. 2016, 14.22

my máme starou dobrou klasiku ještě po mně a ta vydržela nejvíc ze všech

nikolava, 10. 11. 2016, 12.57

Jeho první leporelo už neexistuje Zkoušela jsem lepit, ale i tak ho znovu zlikvidoval. Další se snaším uchránit

ivka1981, 5. 3. 2016, 2.04

u nás jich hodně skončilo s okousanýma rohama, stačila chvilka, kdy si je děti prohlížely a bylo to. Ty, co jsou slepované, tam zase chybí kousky obrázků, mladší dítě zjistilo, že jde odlepit izolepa a už se zkoumalo. Ale jsou to děti, tak se to tak musí brát. Jinak by se jim nemohlo dát vůbec nic.

kamca80, 4. 3. 2016, 17.02

U nás des a hrůza. Máme tolik nádherných knížek a kolik jich je okousanych, poničených až je mi z toho smutno

Kamila Pecharová, 2. 3. 2016, 16.17

Ať se snažím jak se snažím udržovat je v dobrém stavu, nedaří se mi to přesně jak píšete, přišlápnutí, špatné skládání apod. Take cítím ke knihám úctu a doufám, že syny k tomu vychovám také.. Nyní se uklidňuji tím, že je důležité, že jsou u nás knihy "v kurzu" a do života jim dá hodně hlavně jejich obsah

Katka, 1. 3. 2016, 17.56

To jsou starosti

JanaH, 1. 3. 2016, 21.30

Jen jsem si tak říkala, když jsem včera jedno leporelo s krtkem slepovala už asi po dvacáté, proč se pro malé děti takový harmonikový typ knížky vůbec dělá. A pak mě napadlo, že v některých rodinách možná opravdu dětem leporela vydrží, tak jsem se chtěla zeptat

Katka, 2. 3. 2016, 9.00

Můžu vás uklidnit, že u nás nevydržely ani zdi, ani baterie, baterka, nábytek, french press...takže leporelo je ještě sranda.

Minnie, 1. 3. 2016, 12.53

U nás jsou leporela v pořádku. Starší dcera si prohlížela, já s ní, ukazovaly jsme a povídaly co tam je. Nezničené ani jedno uvidíme jak dopadnou až si je vezme ta mladší.

JanaH, 1. 3. 2016, 21.33

Vidím, že jste zatím s "netrhací" dcerkou v menšině. Snad bude i druhá dcerka taková šikovná čtenářka

Kolicitta, 1. 3. 2016, 9.16

Leporela máme taky poničená a slepuji. Zrovna ale ty jsou přímo pro děti, takže to tak nějak toleruji. Je jasné, že malé děti s tím zacházet neumí a proto s tím počítám. Na normální knížky jsem ale opatrná.

dáša, 1. 3. 2016, 7.54

Leporela u nás do cca 1,5 roku dopadly špatně, mají zlomené stránky, okousané, potrhané. Knihy miluju, na ničení jsem alergická. Ale zas jsem pro, půjčit zrovna leporela i dítěti a nejen, že to mám v ruce já, tak by možná byly bez úhony. Na 10m to nemůže chápat.

dasza, 1. 3. 2016, 7.04

Kdyz nam je neznici nekdo jiny tak sou v poradku.prevazne z nich cteme.deti kdyz ctou samy a spatne je slozily.tak to neni na roztrhani...ale je fakt ze klas.leporela mame asi 4..

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight