Jakou jste měly oblíbenou knížku v dětství?

sledováno 1× zobrazeno 1576×

Vložil(a): Alexandra, 2. 6. 2016 23.36

Maminky, vzpomínáte si na knížky z vašeho dětství? Měly jste nějakou hodně oblíbenou? Podělte se a dejme si vzájemně tipy na opravdu pěkné knížky pro naše děti. A úplně nejlepší by bylo, když byste knihu našly někde na netu a vložily jí do naší kategorie: Hodnocení produktů / Zábava a volný čas / Dětské knihy - s vaším jedinečným komentářem (pokud tam kniha zatím není). Možná ji tam už vložila jiná maminka, pak jen přidejte své vlastní hodnocení). Moc se těším na vaše hrdiny a hrdinky, dojmy a tipy na pěkné čtení. :)

Sdílejte:   | 
6

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 11.51

já milovala a dosud miluji Dášenku, mám doma 3 vydání )

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 18.04

já měla nejraději Kočičku apejska a pak Tygříka Vasku

Mildret, 24. 11. 2016, 0.30

Míša a Liduška . Dostala jsem ji jako malá od tety a jsou v ní krásné obrázky.. teď si ji čteme s neteří

vivianr, 11. 9. 2016, 14.08

Čertík Mičula, knížka pro Lucinku, Birlibán, Bubetka a Smítko a babička míva knížku o Ježíškovi. Byla stará a moc pěkná

benca, 4. 6. 2016, 7.01

macko usko

Pavlinatomino, 3. 6. 2016, 20.54

Honzíkova cesta,Kocour v botách,Medvídek pú, Čtyřlístek,Klabzubova jedenáctka,.....a spoustu dalších .... Pohádky bratří grimmů,pohádky pro nejmenší,pohádka oHonzíkovi a Mařence,pohádky tisíce a jedné noci, Aladinova lampa.....O pejskovi a kočičce, Dášenku, Zlatovlásku,České pohádky, Neználka,Honzíkova cesta,Kocour v botách...

Ptacice, 3. 6. 2016, 20.53

V dětství jsem měla velmi oblíbenou Luisu a Lotku. Také od Disney Popelku. 1

Michaelka, 3. 6. 2016, 20.27

Pěkný den, maminky . U nás doma jednoznačně vedl Neználek- Neználek na Měsíci, Neználek ve Slunečném městě .. mám staršího brášku, já ročník 84, on 82, takže on jako starší a "rozumější", navíc kluk si většinou prosadil své . Jako starší jsem milovala a stále miluji Malého prince.. občas se k němu ještě dnes vracím a svému dítku až malinko povyroste budu rozhodně číst. Za mě mám nejraději dětské knížky, které mají něco "do hlouby".. jsou láskyplné, vychovávají, to vše ale nenásilně, přirozeně. Pro naše zlatíčko bych ráda vyhrála Malované čtení, č. 1

Mildret, 24. 11. 2016, 0.32

Malý princ je něj. Pořád mě drží za srdce

Eliška Kaiserová, 3. 6. 2016, 20.26

Basnicky od srdicka jsem milovala a dodnes ji mam schovanou pro dceru. A hodne u nas doma frcel Ferda Mravenec a Snilek 3

Michaelka, 3. 6. 2016, 20.25

Pěkný den, maminky . U nás doma jednoznačně vedl Neználek- Neználek na Měsíci, Neználek ve Slunečném městě .. mám staršího brášku, já ročník 84, on 82, takže on jako starší a "rozumější", navíc kluk si většinou prosadil své . Jako starší jsem milovala a stále miluji Malého prince.. občas se k němu ještě dnes vracím a svému dítku až malinko povyroste budu rozhodně číst. Za mě mám nejraději dětské knížky, které mají něco "do hlouby".. jsou láskyplné, vychovávají, to vše ale nenásilně, přirozeně. Pro naše zlatíčko bych ráda vyhrála Malované čtení, č. 1

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů