Červená karkulka Svojtka

zobrazeno 566×

Vložil(a): snany, 28. 7. 2016 10.54

V září vyjde v nakladatelství Svojtka krásné leporelo Červená karkulka. Tenhle typ knížek moc miluji, připomíná mi dětství-krásná nostalgie. Na co z dětství nejraději vzpomínáte? Já mimochodem na prázdniny u babičky.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 11. 2017, 12.28

já na to, jaká to byla pohoda, že jsem nemusela nic řešit, jen jsem byla s kamarády, trocha povinností.....

Fuga

Fuga, 13. 12. 2016, 14.10

asi celkově na prázdniny.... Ale hrozně mě bavilo hrát si na domeček ve velké opuštěné kleci po pejskovi a chodit s babičkou na žabinec pro housata.

Minnie, 17. 9. 2016, 11.53

V dětství jsem měla ráda Honzíkovu, cestu, Děti z Bullerbynu a pohádku Husy divohusy z knihy ruských pohádek. Jinak z dětství nevzpomínám že by bylo něco extra... Teď když jsem dospělá a mám svoje děti a partnera, jsem spokojenější . Jo, prázdniny a víkendy u babičky byly super, to jsem se vždycky těšila . Ale nemusím na to jen vzpomínat, jezdíme tam dodnes. Zrovna zítra jedem k babičce a dědovi na celý den . Jinak vzpomínám jak bylo fajn když jsme se ségrou byly menší a hrály si spolu, stavély puzzle, později bylo fajn když se nám nechtélo do školy a obě jsme simulovaly měly jsme fakt super techniky, mamka i doktorka nám to zbaštily pak byly naši v práci a my měly byt pro sebe, super . To už jsem byla v puberté a ségra dost možná taky, nebo se k ní zdárně blížila. Jinak byly skvělé taky oslavy narozenin, sešla se celá rodina, a bylo spousta dárků . A super byly taky Vánoce když jsem ješté věřila na Ježíška. Ne nadarmo se říká, že Vánoce jsou nejlepší když jste dětmi a pak když máte děti.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 2. 2017, 3.34

Honzíkova cesta a děti z bullerbynu je klasika 😉

Petra Schoberová, 31. 7. 2016, 6.18

Také na prázdniny a víkendy u babičky jako malá jsem tam byla pořád,pomahala babičce litala s dědou po lese.. nádhera..

dáša, 28. 7. 2016, 23.40

Vyjdou i další nejen Karkulka. Také se těším. já vzpomínám na tu bezstarostnost. Taková hloupost chtít být dospělá..jinak na ty procourané dny venku, na zvířata co už tu nejsou, na výlety s rodičema.

Katka

Katka, 28. 7. 2016, 20.33

Mě četl taťka a nejvíc si vzpomínám na Neználka a Všeználka ;o) Prázdniny u babičky byly i pro mě top, zejména její borůvkové lívance.

snany, 28. 7. 2016, 21.56

U nás se moc nečetlo, o to víc čtu mým dětem. Jako dítě jsem si hodně knihy prohlížela Prázdniny u babičky byly nejvíc- zvířata, přehrada, čerstvý rohlík s pravým máslem, výborná buchta s krémem a samozřejmě palačinky. Babička moc peněz neměla, ale byla úžasná.

Jana82

Jana82, 28. 7. 2016, 17.19

Já měla hrozně ráda knihu Zlatý věnec, ze které mi maminka četla pohádky, které jsou doplněné krásnými ilustracemi.

snany, 28. 7. 2016, 22.00

Výborná sbírka

jitkamety

jitkamety, 28. 7. 2016, 16.09

Jak jsem byla malá,často mi maminka četla honzíkova cesta strašně jsem tu knihu milovala

snany, 28. 7. 2016, 22.01

Také jsem Honzíkovou cestu milovala

vendy.z, 28. 7. 2016, 15.34

Já vzpomínám na knihy s dětskými básničkami, co nám čítávala maminka. Některé vyšly znova, ty jsem pořídila např. Dvakrát sedm pohádek

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 2. 2017, 3.35

Já mám 2x 7 pohádek po sobě a do teď si některé pomatuji 😉

vendy.z, 9. 2. 2017, 13.09

JJ, dobře se pamatují

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 2. 2017, 14.10

To jo já mám nejradši červenou karkulku. Synovi jsem jí říkala už v brisku 😁

Kamila Pecharová, 28. 7. 2016, 14.26

Milovala jsem knížku Tři malá prasátka s vystupujícími obrázky.. Byla jsem hodně smutná, když mi ji za pár let zničil malý synovec.. Jinak marně přemýšlím, na co ráda vzpomínám, ale nic extra mě nenapadá.. vzpomenu si spíš na tisíc špatných zážitků.. Ještě že už jsem dospělá

snany, 28. 7. 2016, 22.04

Je mi líto, že na dětství nerada vzpomínáte. Není to náhadou tato kniha: http://www.antikvariat59.cz/product/knihy-_14777_/pro-deti-a-mladez/robyn-bryant---tri-mala-prasatka-_1999_-/39973

Kamila Pecharová, 28. 7. 2016, 22.15

Byla podobná, žluté desky.. Už je to nějaký pátek stará kniha.. Ještě je u našich, tak třeba vám ji někdy vyfotím ale je fakt dost zničená.. Jinak abych to uvedla na pravou míru, neměla jsem nijak příšerné dětství, ale ani nijak úžasné, takže proto si nevzpomínám na nic..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů