Adventní kalendář (24 leporel s vánočními příběhy, koledami...)

zobrazeno 990×

Vložil(a): snany, 28. 7. 2016 9.33

Sice je teprve konec července, ale já už začínám pomalu přemýšlet nad vánocemi, respektive nad adventním kalendářem. Vymyslet něco originálního jenž zaujme děti a zároveň se dá zvládnout za běžného provozu domácnosti pracujících rodičů je čím dál tím těžší. Loni jsem koupila "dřevěný" betlém k vymalování, což myslím bylo fajn a můžeme použít letos jako dekoraci. Na Albatrosu na mě "vykoukl" http://www.albatrosmedia.cz/adventni-kalendar.html . Nemáte náhodou někdo doma a můžete přidat recenzi? Případně ráda uvítám jakékoli nápady na adventní kalendář, určitě nechci drobnosti ani sponečky apod. Děkuji,

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 30. 11. 2019, 18.32

Mam sity a davam tam pohadku na kazdy den (lze i na pokracovani), omalovanky a lizatka na imunitu

Mygara

Mygara, 29. 11. 2017, 12.26

tak ve formě "knihy" jsem ještě neviděla

Fuga

Fuga, 13. 12. 2016, 14.07

většinou koupíme čokoládový, ale viděla jsem ušité pytlíčky s čísly, kam se dá schovat cokoliv, od bonbonu po drobnou hračku a zavěšené na tyčce

Minnie, 17. 9. 2016, 11.38

Každý rok máme nékolik kalendářů čokoládových ale předloni jsem starší dceři vyrobila domácí, ze čtvrtky jsem vyrobila 24 sněhulákú aby stály, vybarvila jsem je a do každého dala drobnost - třeba jeden cucací bonbon, mini sáček z gumovými medvídky, jednu kinder tyčku atd. A na Štědrý den tam měla sponečky do vlásků na večer ke stromečku. Postavila jsem je na okna a je z toho i hezká dekorace . Teď každý rok jen dám nové věci dovnitř. Za rok budu vyrábět i pro mladší dcerku, to jí budou 2,5 tak už bude taky chtít svůj a těším se, moc jsem si tu výrobu užila. Možná letos vyrobím nějakým dětem v okolí . Fotku s návodem kdyžtak přidám v listopadu, až je zase vyhrabu. Známá zase dětem zavěsila na provázky takové ty plastové obaly od hraček z Kinder vajíček, na každé napsala číslo a vevnitř byl srolovaný papírek s popisem nebo mapka, kde se nachází odměna. To se mi taky líbí, ale to asi až příští rok až bude dcera starší. Stejně je tohle nejlepší pro ty, co mají zahradu

benca, 29. 7. 2016, 7.32

dajte do okienok cokolady take malicke v obaloch

dáša, 28. 7. 2016, 23.49

Vánoce?! A někdo už má i dárky, vážně? propadám depresi! Mně se minulý rok líbil úžasný nápad (dřevěné kolo s 24 dírkami a každý den se posouvala svíčka a byla tam i plstěná panenka Marie) no nic, pro mnoho lidí to asi nebude zajímavé. Ale mně to přišlo v dnešním komerčním světě tak krásné, čisté. Co nějaký úkolový/mlskový kalendář - nic nezdravého, nic kupícího se, jen třeba omalovánka, zdravé lízátko, domácí perníčky. Ehm víc ze mě asi nevypadne, položte dotaz za 3 měsíce až přepnu do zimního režimu. )

Minnie, 17. 9. 2016, 11.32

Jooo, už pár dárků mám vážně. Ono pak nakoupit vše najednou je docela pálka jak finanční, tak časové. Navíc starší dcera má během jednoho mésíce narozeniny, svátek, Mikuláše i Vánoce, takže to ani jinak nejde

klarike1

klarike1, 28. 7. 2016, 21.24

My jsme jako děti měli v okně takový asi 30cm obláček, ve kterém bylo vyřezáno 24 hvězdiček, ty tam zůstaly, ale byly stužkou připevněny ke spodnímu okraji obláčku a každý večer se jedna vyloupla. Mráček byl z dvojitého papíru a hvězdičky byly podlepeny průhlednými barevnými papíry a hezky to prosvítalo. Pro dcerku budu něco také tvořit, loni ještě nic nebylo, ještě byla malá.

snany, 28. 7. 2016, 21.39

Mohu poprosit o vložení návodu do kreativní dílny? Samozřejmě až budete mít "kalendář" vytvořený. Předem děkuji.

klarike1

klarike1, 29. 7. 2016, 9.03

Až ho vytvořím, tak určitě

Jana82

Jana82, 28. 7. 2016, 17.24

My taky většinou měli čokoládový, ale viděla jsem i hezké adventní kalendáře od Playmobilu.

snany, 28. 7. 2016, 21.42

Děkuji za tip, čokoládovým se snažíme vyhýbat neboť koupit kvalitní není jednoduché. Nejen Playmobilu, ale i Lega

vendy.z, 28. 7. 2016, 15.35

My používali obyčejný, čokoládový. Zatím nám stačil, ale toto vypadá báječně.

dasza, 28. 7. 2016, 10.30

My vyrabime..ale mame tam vzdy co nam chutna.ukoly.radosti.dobry skutky.atd;)

snany, 28. 7. 2016, 21.44

Mohu poprosit o inspiraci na úkoly?

dasza, 29. 7. 2016, 6.31

Ukoly.. Nejsou v pracem slova smyslu.treba jim tam nepisu uklidit pokoj atd..ale meli tam ukol typu.venku je schovane potreba na peceni pernicku;)najdi je at muzem pect..o mikulasi tam meli"ukol"udelame si mikulassky den.zjistime.nalreslime kdo byl sv.mikulas. a nachystame si basnicku,.pak tam meli treba vykonat alespon 2dobre skutky-nasi pomahaji porad.ale chci aby si uvedomovali ze je to moc hezky a ne povinnost.maj tam i lenoseni cely den v pyzamu.obraceni rolo..atd.pak tam maji suseny ovoce.darecky( naf.balonky.auticka(drobnosti) decka sou maly.ale desne je to zatim bavi...vyrabim to s nimi..loni jsme meli z kartonu mega strom a vyrabeli sme krabicky..ptedtim zase

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů