50 odstínů šedi

zobrazeno 560×

Vložil(a): veru.veru, 14. 2. 2015 23.04

Jaký máte názor na tuhle knihu? A co film? Mě se první díl líbil, druhý už ne, třetí jsem četla jen proto, abych měla komplet všechny. Jsem zvědavá na film, ohlasy zatím dobré.

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gosa22, 2. 12. 2016, 21.06

četla jsem komplet, ale myslím, že kvalitnější literatura je jinde...na film se mi dívat ani nechce, znám lepší tipy na parádní knížky

Mildret, 25. 11. 2016, 14.50

Nelíbila se mi ani kniha ani film. Bohužel

Fuga, 21. 11. 2016, 9.27

knížku jsem nečetla, ale film jsem viděla

nikolava, 7. 11. 2016, 14.31

Mě film moc nezaujal, knihu jsem bohužel nečetla, ale věřím, že to bude lepší zážitek

Minnie, 22. 3. 2016, 14.11

Knihu mám všechny tři díly na mailu v pdf, už asi rok, ale ještě jsem se k tomu nedostala

ppetaa27, 8. 1. 2016, 19.38

Cetla jsem vsechny tri dily a me se to libilo. Film jsem nevidela a ani koukat nebudu. Nikdy se mi film nelibi kdyz nejdriv ctu knihu.

Zuzka Čtvrtečková, 26. 10. 2015, 15.01

Byla to moje první ekniha, četla jsem ji při kojení, abych těch 15 minut nějak zabila Každou chvilkou se mi stalo, že jsem byla myšlenkama úplně jinde, třeba jsem se přistihla, že přemýšlím, jestli už není třeba vymalovat.. to se mi ještě s žádnou knihou nestalo 3:-)

mckvak, 19. 6. 2015, 10.05

Knihu jsem zacala cist a rikala jsem si jako docela dobre napsany. Cetlo se to hrozne jednoduse. Nez jsem ji docetla kamaradka me vytahla na film a z toho bylo celkove zklamani. Takze knihu jsem ani nedocetla a vim ze na dalsi dily ani nepujdu a ani je cist nebudu.

DenisaC, 28. 5. 2015, 9.39

Kniha celkem dobrá, až na tu vatu Film jsem viděla, ale hlavní představitelé jsou mi nesympatičtí, mohli vybrat jiné herce

Zuzi, 22. 5. 2015, 11.35

První díl jsem dostala od manžela k narozeninám (prý když jsem štír, který má v povaze vášeň, by se mi mohla knížka líbit ) já slušně poděkovala a hodila knížku na polici, kde na ní dlouho padal prach. Nejdřív si knížku půjčily moje dvě kamarádky z práce a já se do ní zakousla až na jejich doporučení. Zhltla jsem ji skoro najednou. Byla jsem nadšená. Jednoduchý text mě donutil koupit si druhý díl v angličtině a celkem mě i bavil, ke konci 2.dílu jsme se musela už přemlouvat...3.díl jsem nakonec také koupila v aj, ale skončila jsem u 2.kapitoly...film jsem si pustila ze sestrami a mě osobně neoslovil herec, takže filmu dávám z 5 hvězdiček 2. Dle mého názoru je to až moc komerční a přitom na podobné téma je tu dost jiných erotických příběhů, které se mě osobně líbí daleko více. Jako například knihy od Jackie Collinsové....

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight