Výběr jména pro miminko

sledováno 1× zobrazeno 1007×

Vložil(a): Zdenka, 19. 6. 2015 9.05

Podle čeho jste vybírali jména pro své děti a jaké jste nakonec vybrali? U prvního jsme měli vybrané rychle, ale teď je to problém. Na holku zůstává Zuzanka, ale na kluka se pořád nemůžeme dohodnout. Dívala jsem se i tady do kalendáře jmen, ale žádné na kterém se shodneme jsem zatím neobjevila. Manžel nechce prosincové kvůli vánocům, já zase srpnové, protože bude mít narozeniny. Starší syn je Martínek. Budu ráda za tipy :-)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.27

Já hrozně chtěla Elišku ale nakonec to byl kluk, tak se jmenuje po mém tátovi Petr

Lusesita25, 10. 10. 2016, 19.02

U nas to byla volba jasna hned Vojtěch Veselý. A dalsi bude Vítek nebo Viktorie

misina01, 3. 10. 2016, 15.43

Já už mám tak 10 let pro holčičku vybráno Natálka a jiné jméno dát nechci bohužel jsem to hloupá řekla známé, která rodila v květnu a ta ho samozřejmě dala takže pro mě dost mrzuté, protože tvrdila, že to jméno se jí nelíbí. Pro kluka máme Matyáš nebo Tobiáš druhé pro holčičku případně Nela.

Mirča a Vojta, 16. 7. 2016, 17.59

Kdyby to byla holčička, tak jsme se na jménu shodli hned a nechali si zapsat jméno Nelinku. Nakonec čekáme kluka a s výběrem jeho jména to bylo horší. Já měla sice jména hned několik, ale ty se nezamlouvali mému příteli. Pak jsme se shodli na jménu Dominik. Nakonec jsem rozhodla pro Vojtíška, tedy po něm a byl z toho moc nadšený teď už jenom čekáme až Vojtíšek vykoukne na svět

JaninaCz, 2. 7. 2016, 22.21

Pokud chcete mene caste jmeno doporucuju web nasejmena.cz jsou tam uzasne statistiky!!!

Lucianna, 30. 4. 2016, 8.35

Prvni jmeno jsem vybirala ja. Je EMA. Ted vybira pritel,a bude ELISKA.

Lucianna, 21. 3. 2016, 9.26

U prvniho miminka jsem vybirala jmeno ja a dala jsem EMA. Mame Emu. Ted cekame druhe,zatim nerikam,co se mi to v brisku schovava,ale jmeno ted vybira pritel a zatim ma jmeno ELISKA a JOSEF. Tak uvidime,jeste vsechny asi prekvapim.

Peta Johansson, 26. 1. 2016, 20.28

My jsme si napsali seznam Jake ano a vzajmne si je cetli, shodli jsme se na jednom od kazdeho pohlavi.

Lucianna, 9. 1. 2016, 14.29

Čekali jsme holčičku a vždycky jsem chtěla Terezku ( Terezie). A je to Ema. Byl,to můj výběr,nějak se mi v kalendáři zničehonic zalíbilo. Druhé čekáme,ještě nevíme,zda to bude holka nebo kluk,jméno ted nechám na výběr příteli,tak jsem zvědavá co vybere.

Minnie, 20. 10. 2015, 11.19

My vzali kalendář a psali jména. U kterých jsme se shodli, ty jsme potom řešili. Poprvé jsme se shodli na holčičku hned, že to bude Natálka. Narodila se koncem listopadu, takže narozeniny, mikuláš, svátek, vánoce všechno má během měsíce. Kluk by byl Adámek, takže taky by měl vše během měsíce. Podruhé jsme napsali na kluka Tadeášek, já to jméno miluju už odmalička, ale příteli se nelíbilo. Podruhé si na to jméno zvykl, protože Natálka chodila a říkala že bráška bude Tádík a přítel si prý už neuměl jiný jméno představit a na holčičku jsme se rozmýšleli mezi více jménama, rozsekla to Natálka tak máme Denisku - narozená posledního července, svátek má 6 týdnů po narozeninách jinak jsme se shodli ještě na Michalovi, mě se líbí ještě Ondra, příelovi Kevin. U holky jsme se málem neschodli, přítel chtěl Kristýnku nebo Otylku to jsem zatrhla, on mě zase zatrunul Aničku, Amálku a Viktorku jestki budeme mít třetí a bude to další holčička, asi bude chudák beze jména

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight