Výběr jména pro miminko

sledováno 1× zobrazeno 1104×

Vložil(a): Zdenka, 19. 6. 2015 9.05

Podle čeho jste vybírali jména pro své děti a jaké jste nakonec vybrali? U prvního jsme měli vybrané rychle, ale teď je to problém. Na holku zůstává Zuzanka, ale na kluka se pořád nemůžeme dohodnout. Dívala jsem se i tady do kalendáře jmen, ale žádné na kterém se shodneme jsem zatím neobjevila. Manžel nechce prosincové kvůli vánocům, já zase srpnové, protože bude mít narozeniny. Starší syn je Martínek. Budu ráda za tipy :-)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 22. 11. 2016, 13.59

Manžel na to šel vědecky, vytiskl četnosti jmen, které se dávají a podle toho jsme vybrali, ale žádnou až tak velkou exotiku typu Gordon. Nechtěli jsme, aby bylo ve škole hodně dětí se stejný jménem

Lucianna, 26. 10. 2016, 9.53

První jsem si řekla já-EMA. Druhé si řekl přítel-ELIŠKA.

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.27

Já hrozně chtěla Elišku ale nakonec to byl kluk, tak se jmenuje po mém tátovi Petr

Lusesita25, 10. 10. 2016, 19.02

U nas to byla volba jasna hned Vojtěch Veselý. A dalsi bude Vítek nebo Viktorie

misina01, 3. 10. 2016, 15.43

Já už mám tak 10 let pro holčičku vybráno Natálka a jiné jméno dát nechci bohužel jsem to hloupá řekla známé, která rodila v květnu a ta ho samozřejmě dala takže pro mě dost mrzuté, protože tvrdila, že to jméno se jí nelíbí. Pro kluka máme Matyáš nebo Tobiáš druhé pro holčičku případně Nela.

Mirča a Vojta, 16. 7. 2016, 17.59

Kdyby to byla holčička, tak jsme se na jménu shodli hned a nechali si zapsat jméno Nelinku. Nakonec čekáme kluka a s výběrem jeho jména to bylo horší. Já měla sice jména hned několik, ale ty se nezamlouvali mému příteli. Pak jsme se shodli na jménu Dominik. Nakonec jsem rozhodla pro Vojtíška, tedy po něm a byl z toho moc nadšený teď už jenom čekáme až Vojtíšek vykoukne na svět

JaninaCz, 2. 7. 2016, 22.21

Pokud chcete mene caste jmeno doporucuju web nasejmena.cz jsou tam uzasne statistiky!!!

Lucianna, 30. 4. 2016, 8.35

Prvni jmeno jsem vybirala ja. Je EMA. Ted vybira pritel,a bude ELISKA.

Lucianna, 21. 3. 2016, 9.26

U prvniho miminka jsem vybirala jmeno ja a dala jsem EMA. Mame Emu. Ted cekame druhe,zatim nerikam,co se mi to v brisku schovava,ale jmeno ted vybira pritel a zatim ma jmeno ELISKA a JOSEF. Tak uvidime,jeste vsechny asi prekvapim.

Peta Johansson, 26. 1. 2016, 20.28

My jsme si napsali seznam Jake ano a vzajmne si je cetli, shodli jsme se na jednom od kazdeho pohlavi.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight