Výběr jména pro miminko

sledováno 1× zobrazeno 4209×

Vložil(a): Zdenka, 19. 6. 2015 9.05

Podle čeho jste vybírali jména pro své děti a jaké jste nakonec vybrali? U prvního jsme měli vybrané rychle, ale teď je to problém. Na holku zůstává Zuzanka, ale na kluka se pořád nemůžeme dohodnout. Dívala jsem se i tady do kalendáře jmen, ale žádné na kterém se shodneme jsem zatím neobjevila. Manžel nechce prosincové kvůli vánocům, já zase srpnové, protože bude mít narozeniny. Starší syn je Martínek. Budu ráda za tipy :-)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

elis130, 9. 10. 2019, 21.27

Mně se moc líbí jméno Milan nebo Kryštof.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 7.26

a co takto Mareček, Mireček apod

Marusk

Marusk, 21. 9. 2017, 10.12

Vybírali jsme taky se seznamem v kalendáři, proškrtávali jsme a proškrtávali, až nám toho moc nezbylo. U holky to bylo jasné, ale s klučičím byl trošku problém...

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.56

vybrat si musí každý sám , uvědomte si, jak na dítěte budete volat a to i v dospělosti, zda máte raději běžné jméno a nechcete vyčnívat z kolektivu nebo naopak vám pozornost dělá dobře

Pavla T., 1. 3. 2017, 0.26

My jsme nejprve vybírali společně, ale nakonec každý napsal na papírek dívčí a klučičí jméno a losovalo se. U kluka jsem vyhrála já a u holky manžel 😀 Tenkrát jsme nevěděli co nás čeká a narodil se Vojtíšek. Nyní to snad bude Zora 😁

Aliisha

Aliisha, 13. 12. 2016, 21.08

My měli jasno okamžitě. Měli jsme dvě varianty a nakonec jsme vybrali tu první. Jsem moc ráda, protože je to nejlepší jméno na světě

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 13.59

Manžel na to šel vědecky, vytiskl četnosti jmen, které se dávají a podle toho jsme vybrali, ale žádnou až tak velkou exotiku typu Gordon. Nechtěli jsme, aby bylo ve škole hodně dětí se stejný jménem

Lucianna, 26. 10. 2016, 9.53

První jsem si řekla já-EMA. Druhé si řekl přítel-ELIŠKA.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.27

Já hrozně chtěla Elišku ale nakonec to byl kluk, tak se jmenuje po mém tátovi Petr

Lusesita25, 10. 10. 2016, 19.02

U nas to byla volba jasna hned Vojtěch Veselý. A dalsi bude Vítek nebo Viktorie

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů