Školka - nemocnost

zobrazeno 2554×

Vložil(a): Jana N., 17. 10. 2014 15.46

Ahoj, mám tříletého chlapečka, který letos nastoupil do školky. Nejdéle vydržel ve školce 14 dní v kuse. Střídá se nám zánět středního ucha a bolení v krku, o rýmě ani nemluvím. Nemáte někdo radu, jak bojovat proti školkovým breberám?.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 7.52

ke školce to holt patří, ale za chvíli získá imunitu

Mygara

Mygara, 22. 4. 2017, 17.34

ano, také jsem slyšela o promořenosti organismu, že je pak po roce klid

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.22

Ono se to asi moc ovlivnit nedá, prostě to ke školce patří

Fuga

Fuga, 17. 11. 2016, 15.33

dítě se musí promořit, zní to tvrdě, že? Ale mám dobré zkušenosti s hlívou ústřičnou nebo Preventanem

Minnie, 7. 4. 2016, 21.10

Když jsem byla malá, chodila jsem do školky stylem týden školka - dva týdny doma. Pořád záněty průdušek. Takže jsem měla strach jak to bude s dcerou až půjde do školky, jestli to bude mít po mně. Zánět průdušek mívala pravidelně dvakrát za rok i bez školky. Ale v té školce mi přijde že je to lepší než předtím maximálně rýma, kašel, ale zánět průdušek oa nástupu do školky neznáme. Zato mladší měla zánět průdušek za 7 měsíců života už dvakrát

dáša, 30. 1. 2016, 10.05

Zkusila bych dávat rakytníkový sirup

ivka1981, 17. 11. 2015, 5.30

prožíváme to teď také, jsme v jednom kuse nemocní, střídá se nám rýma a kašel. Naštěstí zatím nic víc. Vždy jsme tak tři dny ve školce a zase nemoc. Maximálně se nám povedlo být ve školce 14 dní v kuse. Ale mají to tak všechny maminky, které znám. Děti se musí ten první rok otrkat i vůči nemocem.

benca, 4. 10. 2015, 9.42

my sme vydrzali mesiac a hned na to zapal usiek, a chripka

Lenica, 27. 8. 2015, 10.35

Když syn nastoupil do školky, měl pořád rýmu, bez přestávky. Každý měsíc kašel a jednou průdušky,pořád do kola.Lítala jsem s ním po doktorech, ale vše bylo negativní. Naše dětská lékařka mi řekla, že to bude dobrý, že to prostě první rok takto bývá, než si vytvoří imunitu.Poslechla jsem ji a uklidnila se.Protože jsem četla, že psychika maminky ovlivňuje zdraví dítěte. Jenže jsem nastoupila do práce, nechtěla jsem být pořád na paragrafu, který je zároveň hrozně málo placený Hledala jsem nějaké vitamíny, atd a narazila jsem na Vironal, který pomáhá už od 2.dne, je to pro mě bylinkový zázrak, žádná chemie a cukr.Používáme ho už víc jak rok. Naposledy byl syn nemocný v únoru, od té doby nic, až teď, kdy se nachladil, tak má velkou rýmu a z ní kašle. Hned jsem nasadila Vironal a už mu to ustupuje.Jsou to šílené nervy, každý den se doslova modlím, abysme došli do školky v pohodě a já mohla v klidu do práce

Darjak, 5. 4. 2015, 20.47

To jsme si prožili taky, nakonec děti chodili k nám do Klubu, od té doby se to zlepšilo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů