Pestrost stravy ve školce

zobrazeno 1127×

Vložil(a): Jana V., 8. 11. 2015 13.39

Maminky, jak jste spokojené se stravou ve vašich mateřských školkách? Já jsem tedy z toho nedostatku ovoce a zeleniny a totální monotónnosti dopoledních i odpoledních svačinek celkem rozladěná - prakticky kousek okurky nebo mrkve denně, někdy ani to ne, třeba jablíčko, banán postrádám úplně a ráno i dopoledne chleba s pomazánkou nebo veka s pomazánkou. Jak jsou na tom jídelníčky u vás ve školce? Díky za názor

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 12.02

já jsem byla naopak mile překvapená, že jim nabízí dobrou skladbu potravin

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 22.52

Teď se to hodně zlepšilo než jak to bylo dříve, dostávají více ovoce a zeleniny

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 11.11

u nás jsou jídelníčky dobré, kolikrát bych tam zůstala na jídlo

Liduska, 25. 5. 2016, 8.12

Me spise deti ve skolce jedi a doma uz moc nechteji, vybrali jsem dobrou anglickou skolku kde i dobre vari, no deti se tam vzdy hodne tesi, je tam uzasny kolektiv

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.19

To se máme na co těšit!

Kristy Sim

Kristy Sim, 20. 11. 2015, 15.54

Byla jsem s dcerko jeden den u tety ve skolce. Meli jsme obed i pro malou. Gulasovka na to, ze prisla do skolky-pikantni i na me a druhe-testoviny omastene a obcas mel nekdo v taliri kousek brokolice...? Byla jsem zdesena. Bavilali jsme se s mym tatkou a pry je to vsechno o penezich, ze za tech par korun, ktere plati za stravu nemuzu chtit zazraky...

mckvak, 18. 11. 2015, 11.38

TAky z toho mam obavy a bude to jedna z veci na kterou budu koukat az budu hlasit malou do skolky. Pritom vymyslet pestre jidlo neni zas tak tezke. Vsude je spusta tipu a napadu...

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 12.00

U nás mají půlku chleba s pomazánkou, sladký rohlík nebo jablíčko. K pití mají čaj, šťávu nebo kakao. Každý den se můžeme podívat na jídelníček, který je vyvěšený v šatně.

ivka1981, 16. 11. 2015, 15.33

U nás to celkem střídají, na svačinky mají pomazánky, sladké pomazánky, koláče, pečou i domácí perník. Na pití mají také každý den něco jiného - mléko, kakao, ochucené mléko, bílé kafe, čaj. K obědu dostávají minimálně jednou týdně ovoce - buď banán nebo jablko, mandarinky, kiwi. Celkem mají i různé obědy, jednou týdně ryby, luštěniny. Během dvou týdnů se nestane, že by měly něco stejného.

pavlis, 10. 11. 2015, 22.13

Tak i v naší školce je pečivo s pomazánkou na denním pořádku, ale problém s tím určitě nemám. Někdy se dokonce vyšvyhnou s domácíma buchtama, koláčem, či bábovkou. Jindy je to zas jogurt, či mlíčko s kuličkama, takže každý si najde své. Myslím, že se docela snaží...(samozřejmě ten náš lupen by jedl nejraději jen suché pečivo, které je pro nejedlíky taktéž k dispozici, ale to není problém školky). Obědy začínají každý týden bezmase, 1 týdně rybička a zbytek maso (hovězí, krůtí, kuřecí, telecí a vepřové) Ke sváče je samozřejmostí vždy nějaké ovoce - jablka, hrušky, kiwi, mandarinky, švestky, blumy - takže pestrost by byla a jsem za to moc ráda... asi máme štěstí na školku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů