Nespolupracování

zobrazeno 1306×

Vložil(a): dadinkamaminka, 5. 9. 2017 13.24

Mamky,ted jsem byla vyzvendout syna ze školky a učitelka mi říkala,že nespolupracuje,že mám být prý důslednější ve výchově.ALe přitom já jsem důsledná a jen tak mu neustoupim,co řeknu,to prostě platí. On má prostě svojí hlavu a to bude asi problém.Nechci,abyse mu tam nelíbilo kvůli tomu,že musí poslouchat učitelky a dělat to,co po něm chtějí. Myslím,že mají opravdu přehnaný nároky na ty děti.Včera mi řekli,že neumí držet lžíci ajíst vidličkou a příborem a dneska zase to,že s nima nespolupracuje a že si neumí obout bačkory.Přitom se snažim ho to učit,občas mu s tim prostě pomůžu,když vidim,že mu to nejde.Je to špatně? Myslíte,že se to zlepší ? Mám z toho celkem nervy a bojím se,aby tam chtěl chodit. Když jsem se ho zeptala,jestli s emu tam líbí,tak mi jednou řekl že nelíbí a pak když říkal,že byly venku a že to se mu líbilo,nevím,co si o tom myslet... Ona mu asi chybí ta volná aktivita,co má doma.Ve školce mají každý den přesně daný plán,co budou dělat...A asi mu bude chvíli trvat,než si zvykne... Ale učitelky mě tím stresujou,když mi tohle říkají...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 9. 9. 2017, 6.52

Jasne, doma maji deti "volnost" a najednou maji poslouchat na slovo ucitelku? Musi delat presne co oni chteji, myslim, ze bude chvilu trvat nez si zvykne na nejaky rad. A skolka je taky preci o tom, aby se tam deti i neco priucili, nebo ne?

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.27

chtějí zázraky hned a nemožné na počkání , chce to čas, aby se dítě začalo chovat přirozeně v neznámém prostřědí a i se třeba přizpůsobilo apod.

jancaan, 7. 9. 2017, 11.36

Chce to čas. Můj syn ve školce zatím nechce jíst ani pít. Odlišné a nové prostředí na něj působí. Taky jsem byla na to upozorněna učitelkou. Snažím se syna nalákat, aby mi vždy vykládat co měli ke sváče apod. a jestli už ochutnal čajík, zatím bez úspěchu.

Barbarelka, 7. 9. 2017, 6.59

To bude dobry. Učitelka je jen praštěná co by po malém chtěla takhle rychle.

Čertice, 6. 9. 2017, 20.36

Vždyť je to hrozně brzy takhle děti hodnotit spousta dětí nedělá co se po nich chce třeba jen proto, že je to neznámé prostředí nechala bych tomu čas a učitelku pusťte z hlavy

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.08

Jéjky, u takového drobka to řeší? To jsem nikdy nezažila - chodili jsme do církevní i státní školky a nikdy nic takového neříkali, jen když jsem se zeptala zda je v něčem problém tak to popsaly, ale nikdy neřekli, že něco dělám já nebo děti špatně....učitelky jsou tedy dost náročné a řeší dle mě zbytečnosti. Navíc se zpočátku děti ve školce hledají a trvá to min. tři měsíce než se zaběhnou...

Cherrynka, 6. 9. 2017, 20.03

Podle mě se to zlepší byl zvyklý na volnost, ted je to něco jiného

lazna, 6. 9. 2017, 17.37

Uvidíš. Chce to čas.

darzanka, 6. 9. 2017, 17.06

Podle mě si časem zvykne. Myslím, že by teda ty učitelky mohly být trošku tolerantnější, je snad jasné, že ne hned všechny děti jedou podle plánu.

martinazab, 6. 9. 2017, 11.43

Vsetko je o zvyku. Neboj. Vsetko sa nauci.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů