Jak podepsat dětem oblečení do školky?

sledováno 1× zobrazeno 797×

Vložil(a): Zdenka, 14. 7. 2015 8.16

Od září jde syn do školky a pomalu řeším, jak mu mám podepsat oblečení. Podepsala bych cedulky fixem na textil, ale na některých tričkách cedulku nemáme nebo jsme oblečení podědili a už je podepsané. Jak to řešíte vy?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 23. 11. 2016, 14.00

Když je podepsané na cedulce, tak ji odstřihnu a podepíšu na rub znovu (přímo na textil na nějaké ztluštělé místo

nikolava, 8. 11. 2016, 8.45

Štítky Happy Label vypadají a dobře a mě kdysi mamka vyšívala iniciály

Jaaaaba, 19. 8. 2016, 15.11

Můžu doporučit tyto štítky Happy Label (http://www.happylabel.cz/cs/7-d) Vyzkoušeli jsme nalepovací miništítky a ty nažehlovací. Drží velmi dobře, jsou krásně čitelné. Nevýhodou je pouze vyšší cena...

Minnie, 1. 4. 2016, 21.28

U nás sice říkají, že by věci měly být podepsané nebo namalovaná značka, ale podepsané máme pouze bačkory. Dcera si věci pozná a navíc je třeba jednou budu prodávat a tím by se znehodnotily. A značka, na co, když mladší bude mít třeba jinou... Každý má své poličky a svůj kapsář a nikdy se nám nic neztratilo.

snany, 27. 1. 2016, 20.11

Nejdůležitější je podepsat papučky a pyžamo, čtyřleté a starší děti už svoje oblečení poznají.

Pajinka85, 6. 12. 2015, 22.15

Já jsem si nechala udělat štítky se jménem v jedné firmě na výšivky. Vyšla mě jedna na 6 kč a vypadá to mnohem lépe než popsané fixou. A půjde to jednou vypárat.

Zuzka Čtvrtečková, 14. 11. 2015, 22.44

U nás je malá školka, takže podepsané máme jen bačkůrky a hrníček. Napadlo mě mu podepsat třeba bundu a takové ty dražší mikiny, u těch je většinou i štítek.

Itany, 2. 11. 2015, 8.04

Také jsme podepisovali fixem na cedulky a kdyz nebyly tak nekam zevnitř na šev jen inicialy....nebo muzes neco vyšít což je pracnější

Agomila, 9. 10. 2015, 22.37

U syna ve školce má každý svůj háček v šatně a na chodbě pak kapsář. Nepodepisovala jsem nic.

Agomila, 9. 10. 2015, 22.29

U syna ve školce má každý svůj háček v šatně a na chodbě pak kapsář. Nepodepisovala jsem nic.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight