Hlídání o prázdninách

zobrazeno 1398×

Vložil(a): Estrela113, 22. 6. 2015 12.46

Fungují vám přes prázdniny školky? A jak řešíte hlídání přes prázdniny? My máme adoptivní babičku, která hlídá, ale bez ní si to nedokážu moc představit.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 7.32

u nás jsou vždy 2-3 školky ve městě otevřené, tak to jde, ale dítě musí třeba do školky, kterou nezná

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.50

já jsem učitelka, tak hlídám sama .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.53

U nás se školky střídají a super jsou příměstské tábory

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 17.41

u nás školky fungují tak , že vždy "drží službu" 2 z nich i o prázdninách, ale musí se tam člověk včas nahlásit. a je to hloupé v tom, že je to školka třeba na druhém konci města a dítě si tam musí zvykat na jiné prostředí, učitelky...

Minnie, 3. 4. 2016, 10.04

U nás je školka zavřená druhou půlku července a první půlku srpna. Jsem doma s mladší takže školkovou dcerku budu mít doma celé prázdniny. Až bude chodit do školky mladší, starší bude ve škole a bylo by nespravedlivé kdyby jedna byla doma a druhá chodila do školky takže ani s mladší školku o prázdninách nevyužijeme. Budeme to muset nějak zvládnout, já a paner určitě budeme chtít dovolenou stejně abysme si užili i sebe. Pak zbývá moje mamka, tchyně - ta je doma pořád a hlídání ji nevadí, a moje babička taky může hlídat už se i nabízela že si v létě vezme starší dceru aspoň na víkend i když je jí přes 70, ale samozřejmě ji nechci zneužívat. Takže u nás problém není

mtina, 23. 6. 2015, 22.55

u nás je školka zavřená měsíc a půl, teď jsem ještě na RD s mladším ale potom to bude zajímavý, obě babičky pracují, manžel dělá na směny, já budu muset taky do práce, tak nevím jak to budem řešit... asi dovolenýma na střídačku s manželem a babičkama...

Katka

Katka, 23. 6. 2015, 8.17

Taky bychom potřebovali adoptivní babičku, máme sice 3, ale žádná není hlídací ;o)) Hlídání byl jedním z důvodů, proč zůstávám zatím doma a do práce nespěchám. U nás ve městě je školek několik, ale každá bývá přes prázdniny otevřená max 2 týdny a různě se střídají, přičemž děti které vezmou si vybírají, určitě nezůstane místo pro všechny.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 11.54

Máme to stejně

mckvak, 23. 6. 2015, 4.04

Adoptivni babicku? Jak se takova da najit? My mame jednu na morave ta je daleko a druha pracuje. Je sice ochtna hlidat kdykoli potrebujem, ale diky ty praci se to moc neda vyuzivat.

dasza, 22. 6. 2015, 17.43

Sem doma s malou..ale az budu muset makat..netusim.. Babicky nemame. Nekoho platit. To neutahnem. A jestli budou tak nemocni jak letos..nikdo me stejne nezamestna.. Vubec nevim..

veru.veru, 22. 6. 2015, 17.05

Kmenová školka nemá otevřeno celé prázdniny, ale je zajištěno, že děcka mohou dojíždět do jiné školky v okolí. My to tedy nikdy nevyužili, já mám prázdniny 2 měsíce, ale kamarádka je učitelka ve školce a tam to tak mají. A myslím, že i v celém Ústí.

Estrela113, 22. 6. 2015, 18.03

V Brně to také tak mají, že některé školky mají zavřeno jeden měsíc a pak se prostřídají a děti si mezi sebou sdílejí. My to na vesnici nemáme. Já jsem tak nějak automaticky počítala s tím, že jeden měsíc školka fungovat bude a druhý ne, a oni mě překvapili :-D no babička bude ráda, ale trochu jsem zůstala v šoku s představy, že ne každý babičky svoje nebo hlídají mají

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů