Hlídání dětí

sledováno 1× zobrazeno 1145×

Vložil(a): Soniiiciii, 13. 11. 2016 11.09

Ahoj maminky, prosím o radu. Budu se vracet do práce a některé dny potřebuji vykrýt hlídáním. Máte prosím některá zkušenosti s hlídací agenturou, kterou byste mohly doporučit? Louny a okolí. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Katka.p, 8. 9. 2017, 12.01

Dobrý den, ano i já bych s tím souhlasila, slečna na hlídání zní dobře.

Mygara

Mygara, 19. 4. 2017, 14.08

neporadím, ale co paní na hlídání, taková náhradní babička, s tím mám dobré zkušenosti

Leňulinka.lenka, 8. 1. 2017, 21.11

Tak co, jak ti to nakonec dopadlo? Už mýš hlídání zajištěno?

Soniiiciii, 16. 11. 2016, 10.55

Holky, moc děkuji. V těch Lounech je to takový horší, resp. pro mě jediná možnost Bydlím kousek od nich a u nás na vsi není ale vůbec nic, takže tohle je moje jediná šance... Když neseženu, budu muset vykrýt vážně nějakou slečnou na hlídání. Tak bojím se, že jo,ale když nebude zbytí. Kolik si tak ty slečny berou? To je asi hodinově, že?

Misacek, 19. 11. 2016, 13.34

Soni, já teď řeším dost podobnou situaci Nejsem bohužel z Loun ani z okolí, že bychom se mohly společně nějak spojit...Bydlím ale taky na vesnici, kousek od Olomouce, hlídání, resp. školka, je tady nerealny Nicméně jsem teď brouzdala po netu, co by se dalo a narazila jsem na babysitting.today...Je to nějaká aplikace, kde jsou k dispozici slečny na hlídání v mém okolí. Zítra mám schůzku s jednou slečnou, tak uvidím. Tak zkus třeba mrnout tam, no...

Soniiiciii, 7. 12. 2016, 10.27

Misacku, jak ti dopadla ta schůzka? Domluvily jste se se slečnou? Já už jsem se dívala na stránky babysittin today a přijde to mi docela dobré. Mě by to teda asi vyhovovalo nejvíc...Prosím, napis...

Leňulinka.lenka, 14. 11. 2016, 20.47

Milá Soni, agenturu neznám, ale zkus se podívat na http://www.babysitting.today/. Je to služba do mobilu, vyhledá ti v okolí volnou slečnu na hlídání prcků Třeba ti to pomůže. Já jsem se o tom dozvěděla tak, že naše slečna, co nám chodí hlídat, je tam registrova a ukázala mi to

Fuga

Fuga, 14. 11. 2016, 9.03

a co soukromá školka, u nás bylo možnost si dny vždy na týden vybrat. Ale okolo Loun se nevyznám

Čertice, 13. 11. 2016, 21.11

Na internetu je na to stránka:hlídačky cz.My jsme tam hledali holky, když jsme potřebovali hlídání na akce a byli jsme spokojený.

Jarka mmm, 13. 11. 2016, 19.32

Některé maminky si privydelavaji hlídáním,zkusila bych se poptat. Aspoň by pak děcko bylo ve společnosti dalšího dítěte/dětí. Ale teda chtěla bych určitě reference,dost bych se bála svěřit dcerku někomu neproverenemu. To bych raději našla nějakou babyskolku.

Katka

Katka, 13. 11. 2016, 17.16

A nikoho koho znáte osobně v okolí nemáte? Bych se velmi zdráhala dát děti někomu cizímu.

patricia077

patricia077, 13. 11. 2016, 15.44

U nás hodně inzerují studentky "peďáku" na stránkách bazárku pro maminky atd

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů