Jak se s tím vypořádat?

zobrazeno 1892×

Vložil(a): dáša, 12. 2. 2016 16.44

Jak jste se vyrovnaly s tím, že jste plánovaly velkou rodinu a manželovi stačí jedno dítě? Bez ohledu na finance teď.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 8.11

on člověk plánuje, ale plány mění, takže bych v sobě pořád držela naděij .-)

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 9.49

u nás je to tak, že nejdříve říkal na 3. dítě ne, teď jsme ve fázi možná. Takže časem se lidi i názory mění .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 11.08

Já to mám opačně, manžel by chtěl kupu dětí a mě zatím stačí jedno a za čas druhé

Lusesita25, 10. 10. 2016, 18.23

Co ty vis, treba zmeni nazor nikdy nemuze clovek rikat nikdy.

Anna K.

Anna K., 3. 5. 2016, 8.19

My jsme s manželem tyhle věci probrali před svatbou abysme měli jasno kdo má jakou vizi do budoucna a nedocházelo pak k hádkám ,ale nevzdavejte to třeba si to ještě rozmyslí. Moji známí měli dvě děti a taky tvrdil že třetí nechce ale když pak jeho manželce začaly tikat biologické hodiny rozmyslel si to.

Kama, 25. 2. 2016, 11.55

Taky jsem chtěla s manželem ještě jedno dítě(mám 6letou dceru z prvního manželství,se současným manželem 17měsíčního syna),ale on už nechce,i když dřív chtěl dvě svoje.Teď mi to takhle vyhovuje,protože malý je náročnější než dcera,a těším se,až oba odrostou Takže to přišlo tak nějak samo,že jsem se s tím vyrovnala.Ale Váš manžel ještě může změnit názor

Minnie, 13. 2. 2016, 13.33

S tím se snad ani vyrovnat nedá mě zas chlap říká že už dvě stačej, ale já vím že ho ještě do třetího uvrtám. Už v těhotenství jsem mu pořád říkala že by mi bylo hrozně líto kdybych to neměla už nikdy zažít, tak snad si dá říct. Vám moc držím palce ať se vám podaří manžela přemluvit.

dáša, 13. 2. 2016, 14.21

Děkuju, bylo by mi to hrozně líto.

snany, 12. 2. 2016, 22.11

Kolik let má syn? Řekl Vám manžel z jakého důvodu nechce další dítě? Asi bych si s ním v klidu sedla a promluvila si.

dáša, 13. 2. 2016, 14.20

Syn má 2,5. Já jeho důvody znám, syn je divočák a on se bojí, že takové bude i druhé. Pak mu asi chybí ten jeho klid a na vše čas. No a samozřejmě se bojí, že to neutáhnem finančně.

Katka

Katka, 15. 2. 2016, 9.07

S druhým dítětem to finančně zvládáme mnohem líp než s prvním ;o) Hodně věcí se podědí.

dáša, 12. 2. 2016, 21.25

Já jsem právě taky jedináček, tak vím jaké to je. ačkoliv znám i jedináčky, kterým to plně vyhovovalo.

louskacek2, 12. 2. 2016, 21.23

Ja byla jedinackem 18 a 19 let:-). Nic mi nechybelo az na sourozence....a i kdyz jsem prvni dceru mela s velkymi zdravotnimi problemi na me strane nevesela jsem hlavu. A dnes mam sice az na treti pokus ale mam doma krasneho maleho hosicka a vim ze se konecne citim ,,naplnena,, a mam co jsem chtela. Jedno dite je pro mne jakozto dlouhodobeho jedinacka nenaplneni neceho co jsem si cely zivot prala a jsem rada ze jsem se nezdary nenechala odradit a dnes mam sva prani naplnena. Tak snad se nenechate odradit i vy a manzela uz nejak zpracujte:-).

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů