Poporodní kila

zobrazeno 2073×

Vložil(a): Estrela113, 26. 11. 2014 13.38

Za jak dlouho se vám podařilo shodit poporodní kila? Mě zůstalo po porodu obou dětí "jen" 5 kg navíc, ale zhubla jsem je až za více než rok a to jsem cvičila, hlídala si jídelniček (žádné sladké, smažené, knedlíky ...). Nakonec čím míň jsem se na to zaměřovala, tím lépe to šlo. Ale povídačky typu kojením půjdou kg dolů, nebo kolem dvou dětí je práce tolik, že kg půjdou dolů samy na mě nějak nepůsobily. Co u vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 23. 4. 2019, 21.55

To já mám nahoře 16 kilo. Jsem 4 měsíce po porodu a i přes úpravu jídelníčku váha pořád stojí

Sonia, 12. 5. 2019, 13.55

Nevím odkud jsi, ale mně pomohli ve Světě zdraví. Zkus mrknout na jejich stránky, třeba tě to zaujme www.svet-zdravi.cz

Olla, 23. 4. 2019, 21.39

Mně to čeká teď. Kamarádka mě láká do světa zdraví, ale nejsem si tím jistá.Bojím se jestli budu schopna dodržovat ty jejich stravovací plány. Nemáte s nimi někdo zkušenost ?

Azaretka, 28. 11. 2018, 19.00

Já jsem si tam koupila v létě kuchyňskou váhu.Strašně ráda peču.Je to můj koníček a stará váha mi už dosluhovala.Za mě spokojenost.

Sophia, 18. 11. 2018, 12.09

Už jsem se dívala a vypadá ta váha velmi dobře.Musím říct manželovi aby mi ji koupil na Vánoce.

Megan, 14. 11. 2018, 19.13

Ahoj já mám doma na odvážení jídla tady tuhle https://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-do-500g/68-kl-i2000-digitalni-vaha-do-500g-s-presnosti-0-01-g.html a jsem s ní moc spokojená.

Sophia, 10. 11. 2018, 12.22

Ahoj, také jsem přibrala nějaké to kilo po porodu a ráda bych s tím něco udělala.Rozhodla jsem se zdravě jíst.Potřebovala bych poradit kde koupit nějakou dobrou váhu abych si mohla odvažovat jídlo.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 5.49

u mě zabral pohyb a trochu se hlídat, ale rychle to rozhodně nešlo

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 13.44

já jsem to nijak neřešila, samo mírně jsem se hlídala, ale na mě zabralo právě to běhání okolo dětí a asi i stres

Kočičkaa, 21. 6. 2017, 23.04

Zkoušeli jste také hubnout s poradcem nebo jako já konkrétně s centrem hubneme pro zdraví? Jaké máte zkušenosti s nimi a nebo s někým jiným? Moc díky za příspěvek.

Kočičkaa, 22. 5. 2017, 23.26

Já musela vyhledat odbornou pomoc. Sama jsem zhubnout fakt nedokázala. Chyběla vůle a diety moc nezabíraly nebo jen na chvíli. Zhubla jsem až s pomocí výživových poradců z www.hubnuti-ostrava.cz. Sestavili mi jídelníček na míru a šlo to pak docela rychle. Jsou fakt profíci a peněz nelituju. A moc je doporučuju všem!!!

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací