Zábava na narozeninách

zobrazeno 1245×

Vložil(a): Viki, 26. 9. 2016 11.34

Maminky, pořádáte k narozeninám svých dětí oslavy pro děti (např. spolužáky ze školky)? Vymýšlíte jim nějaký program? Soutěže? Nebo mají volný program, že si jen hrají? Syn (5 let) si přeje poprvé oslavu pro kamarády ze školky (holčičky i kluci) a já přemýšlím, čím je zabavit, aby mi nezbořili barák :-). Bude jich devět, takže pěkná tlupa.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 11. 2017, 6.17

většinou jen s rodinou, ale naposledy zdobili děti odlitá čokoládová lízátka, a mělo to největší úspěch

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 2.15

oslavy nepořádáme, ale mám zkušenost, že když přijdou kamarádi na návštěvu, zásadně je baví jiné hry než jsem si myslela. jediné, co se osvědčilo je hra na postřeh Doubble, ta zatím nezklamala. Ale tu byste musela zase mít doma

Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.47

Ještě jsme neslavili jinak než s rodinou,ale těším se,až někdy budeme dělat oslavu, jelikož je synové budou slavit společně - a vlastně i se mnou

Jana82

Jana82, 26. 9. 2016, 22.22

My jsme 1. rok oslavili velkolepě. Bylo nás celkem 23. Pronajali jsme salónek, do bytu by se nám všichni nevešli. Na oslavě nechyběly balónky a karaoke pro děti. Děti se vyřádily i venku, kde byly i hračky na ven.

benca, 26. 9. 2016, 20.08

v rakusku dostat kupit taku pumpicku s balonmi v obchode aktion , je tam 100 balonov a zahraju sa aj dospeli

Jarka mmm, 26. 9. 2016, 18.54

U nás ve městě si v zimě maminky pronajimaji rodinne centrum a třeba sfouknou i několik oslav dohromady. V létě různě venku...Každopádně se takovyhlech oslav děsím,nemám ráda ani oslavu mých narozenin...a taky nerada právě plánuji "zábavu".

snany, 26. 9. 2016, 18.33

Nejlepší jsou oslavy venku, takže pokud bude alespoň trochu hezky vemte děti na zahradu. Určitě bych připravila překážkovou dráhu, stavění obřího puzzle, soutěž v jízdě na koloběžce, kdo rychleji přemístí papírové rybičky pomocí brčka. Věšení " prádla". Stavění komínů z kostek, závody autíček. Připravila bych i omalovánky, diskotéku....

Anna K.

Anna K., 26. 9. 2016, 15.54

Už teď se toho děsím...

Jarka mmm, 26. 9. 2016, 18.47

Přesně

vequi, 26. 9. 2016, 15.00

zatím takové oslavy neděláme, dcera měla 2 roky, ale třeba mě to v budoucnu čeká a budu taky muset vymýšlet

lazna, 26. 9. 2016, 14.33

Nepořádáme žádné oslavy. Syn nechce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů