Tvoření s dětma

zobrazeno 133×

Vložil(a): Kamcca, 24. 8. 2020 22.05

Podělte se prosím o nápady, co tvořit s dětma, kde sehnat materiál a tak vůbec o všechno co se týká kreativity a dětí :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Leňulka, 15. 9. 2020, 14.23

s dcerou od malička všechno možné, z plastelýny, obrázky z otisků rukou/nohou, otisky s bavlnek apod. pak se naučila opatrně stříhat a přišlo na řadu různé lepení apod. dá se skoro cokoli. Materiál co dům dá, já jsem tvořila odjakživa furt něco takže mám doma od barev, vlnu, krajky, ozdoby, knoflíky prostě cokoli. Momentálně tvoříme pro babičky dárek na Vánoce obrázkový kalendář na příští rok, dcera má 5let a maluje, stříhá, lepí různé materiály

Nikoll, 4. 9. 2020, 10.37

Nejvíc se inspiruji na pinterestu, nebo když něco někde potkáme a dcera to moc chce materiál co je doma, venku, sem tam něco koupíme, ale to spíše málo

petralak

petralak, 31. 8. 2020, 23.21

Pinterest .... Spousta inspirace

k.o.r.i.n.e.k, 31. 8. 2020, 18.13

já jsem teď synovi udělala domácí modelinu a tvaruje ji a i vyvaluje jako těsto a je to levné a dostupné

Pavla T., 30. 8. 2020, 22.06

Nejlepší materiál pro tvoření najdete v lese 😉 jinak inspiraci hledám na Pinterest

snany, 27. 8. 2020, 6.37

Nakupují třeba v SEVT, inspirací hledám na netu- Pinterest, krokodak, v dětských časopisech ( Puntík, Tečka, Dráček, Sluníčko), fb skupiny pro pedagogy, vlastní nápad..

Zdeňka S., 26. 8. 2020, 12.53

Nápadů je tady spousta , většinou recyklujeme co je doma , krabičky noviny, letáky. V papírnictví se dá taky sehnat spousta věcí...

Lenourecek, 25. 8. 2020, 22.23

Většinu výrobků děláme z toho, co najdeme doma (ruličky, krabice, víčka, špunty, obal od něčeho, přírodniny...) A největší inspirací je pro mě Pinterest Jo a babička klukům občas kupuje časopis Puntík, ale i když ho nemáme, tak si obrázek namalujeme a vyrobíme. Za mě je to více kreativní, než si něco jen vystřihnout a slepit...

Eliška Kozlova, 25. 8. 2020, 21.29

Já hodně koukám na krokotak.com, mají spousty šablon. Tady jsem toho taky vložila fůru, a vše vyráběno s dětmi (takže i s postřehy při výrobě).

patricia077

patricia077, 25. 8. 2020, 17.51

Je tu přímo sekce kreativní dílna

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací